Tak jak w temacie. Zacznę od tego ,że czytałem na ten temat Bardzo dużo. Ale jest dużo rozbieżnych opinii na ten temat. Ja pale ok 3-4 papierosów dziennie i ćwiczę. Jem dobrze kcal na plus. Trening 5x5. do tego trochę supli.Ale masa słabo idzie napewno w brzuch
Ale w sumie tak samo miałem jak nie paliłem. Więc już sam nie wiem czy wpływają na to czy nie?Wiem że źle dotlenione są komórki przyśpiesza metabolizm(ale ja zawsze się wypróżniałem ok 2-5 razy na dzień więc? Czy jest tu ktoś kto ćwiczy jest ekto, pali i wyćwiczył sobię masę?
Ale w sumie tak samo miałem jak nie paliłem. Więc już sam nie wiem czy wpływają na to czy nie?Wiem że źle dotlenione są komórki przyśpiesza metabolizm(ale ja zawsze się wypróżniałem ok 2-5 razy na dzień więc? Czy jest tu ktoś kto ćwiczy jest ekto, pali i wyćwiczył sobię masę?
Krzysztof Piekarz