SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czerwienienie a palenie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Boofi z działu Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3322
Witam.
Mam cholerny problem, nie wiem nawet jak zaczac. Ehh.. chodzi o to, ze czesto czerwieni mi sie cera. Ehh.... grrr.... jestem w****iony i roztrzesiony na maxa bo wrocilem ze spotkania ze sliczna panna i znowu TO mialo miejsce, wiem, ze wypadlem bardzo kiepsko i kolejnego spotkania nie bedzie... bo nie dosc, ze fizycznie wypadlem srednio atrakcyjnie to moj intelekt mniejszy lub wiekszy tez jej chyba nie oczarowal bo jak czuje, ze zle wygladam to zachowuje sie zupelnie inaczej niz gdy wiem, ze wszystko jest ok. Chyba zrobie komus krzywde zaraz. Czy sa jakies dowody, ze u osoby ktora pali i ma wrazliwa cere wszelkiego typu zaczerwienienia beda bardziej widoczne/stres bedzie bardziej odzialywal na stan cery? Walcze z nalogiem od kilku lat, mialem kilkutygodniowe przerwy w paleniu i zauwazylem, ze w okresie niepalenia jest z tym znacznie lepiej. Gdy pale i sie zdenerwuje to jestem niemalze purpurowy (wyglada to OKROOOPNIE, cera wyglada BARDZO nienaturalnie, jakby byla chora, piecze strasznie), gdy nie pale powstanie najwyzej sredni rumieniec nie wygladajacy tak zle... Czy ktos zaobserowal podobna zaleznosc u siebie? Ehh... tzn. czy palenie rzeczywiscie moze az tak pogarszac stan cery? Mam problem z rzuceniem nalogu i chyba mimowolnie probuje sie przekonac, ze to nie przez palenie moja cera zachowuje sie tak a nie inaczej. Czy mozliwe, ze mam jakies uczulenie na jakis ze skladnikow dymu tytoniowego? Przepraszam, ze sie rozkleilem, nigdy tego nie robie ale moje poczucie wartosci po dzisiejszym spotkaniu spadlo o 75%, musialem gdzies o tym napisac.
Pozdrawiam wszystkich.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4465
Jeśli można to podrzucam linki:
http://www.czerwienienie.6r.pl
http://www.czerwienienie.6r.pl/forum/

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
siemanko ja kiedys ogladalam taki program ze u palaczy organizm bardziej reaguje na zimno i wtedy rzeczywiscie mozesz byc bardziej czaerwony rezcz jasna z zimna!ale czy to ma jakies polaczenie z nerwami to juz naprawde nie wiem;:Pwiem to co napsialam:P pozdrowienia:D powodzenia z Tą dziewczyna: moze wypadniesz na nastepnym spotkaniu lepiej..i sie jje spodobasz i bedziecie zyli razem dlugo i szczesliwie Ahhhh....nie ma to jak sie rozmarzyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zakładamy że to nie jest sprawa dermatologiczna ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9261
Jestem prawie na 100% pewny ,ze to przez papierosy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3322
Jestem pewny ze nie jest to sprawa dermatologiczna. Jak spale w krotkim czasie kilka papierosow z rzedu w zamknietym pomieszczeniu to na twarzy zaczyna mi "przeswitywac" purpura... heh, nie wiem jak to dokladnie opisac, ale wyglada to brzydko. Trudno rzucic palenie jak zaczelo sie w wieku 12 lat (obecnie mam 21). Nigdy nie cwiczylem na zajeciach z wychowania fizycznego (choroba), wiec kondycje mam kiepska, ale w okresach niepalenia jezdzilem sporo na rowerze i wydaje mi sie, ze gdybym rzucil palenie i popracowal nad kondycja to calkowicie pozbylbym sie problemu czerwienienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
to zrób to.
wiem, że mówić łatwo, ale jeśli sam wiesz, że tylko to pomoże, to się postaraj trochę!!
a skóra wrażliwa bardzo reaguje na palenie.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóż - trzeba rzucić
poszukaj zyban , bicom ( http://www.monadith.com.pl/rzucpalenie0.htm ) itp i postaraj się rzucić
rak płuca nei śpi !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Pewnie,że ma związek. Nikotyna rozszerza naczynia krwionośne. Zresztą amid kwasu nikotynowego jest stosowany w leczeniu miażdżycy kończyn ze względu na jego bezpośrednie działanie rozszerzające na mięśniówkę gładką naczyń. Nie wspomnę tutaj o innych szkodliwych działaniach papierosów ale zapraszam do siebie na oddział (byłaby to bardzo pouczająca lekcja)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3322
No wlasnie mam poszerzone naczynka krwionosne, b. zle reaguje na podwyzszona temp, pikantne jedzenie, cieple jedzenie i kilka innych rzeczy. Czy poprawa kondycji pozwoli mojej cerze lepiej radzic sobie w niekorzystnych warunkach? Wydaje mi sie, ze tak, ale szukam potwierdzenia. Ponadto co jeszcze moglbym zrobic procz rzucenia palenia i pracy nad kondycja aby bylo po prostu lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2915
mam to samo co ty thoms tyle ze ja nie pale
musze cos z tym zrobic bo to jest przej***na sprawa
szczególnie teraz zimą to już wogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3322
Mam juz dosyc dostawania w******l od zycia na wlasne zyczenie. Drugi dzien bez papierosa, I feel good Ja w miare dobrze znosze zime teraz, (kiedys bylo znacznie gorzej) to chyba zasluga wyciagu ze skrzypu polnego z PABA i kwasow tluszczowych ktore w wiekszej ilosci wlaczylem do swojej diety. Wczoraj kupilem balsam po goleniu nivea z rumiankiem, wit B5 i wit. E i jestem zachwycony, takiego dotyku aniola na mordce po goleniu potrzebowalem wlasnie . Rozpoczynam w tym godniu ostra praca nad poprawa kondycji. Zycie jest piekne.
Pozdrawiam wszystkich.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak malować się do szkoły??

Następny temat

Arthryl czy Joint Therapy Plus Trec'a

WHEY premium