SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Załzawione oczy i czerwienienie sie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1405
Mam taki problem , przez czerwienienie sie i lzawienie oczu gdy np zaczynam mowic, gdy ktos na mnie patrzy itp spowodowalo to u mnie kompleksy, zamknolem sie w sobie itp hehe wiez ze moze sie to wydac smieszne dla kogos, poprostu mamm tak ze gdy mowie i na mnie patrza to sie czerwienie i zaczynaja mi lzawic oczy (wyglada to tak jak bym mial plakac) przez to poprostu unikam kontaktow a ludzmi, w towarzystwie malo sie udzielam( a chce wiecej) unikam kontaktu z dziewczynami itp, bylem u okulisty kiedys i nic nie pomoglo, moze ktos poradzic co zrobic??zebym mogl normalnie zyc bo to mnie strasznie ogranicza..nie moge rozmawiac z kims gdy ktos mi patrzy w oczy bo zaraz czerwony i prawie leca mi lzy

Zmieniony przez - GrzegorzBr w dniu 2009-09-10 06:19:38

Zmieniony przez - GrzegorzBr w dniu 2009-09-10 06:23:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
problem tkwi w psychice, mam podobnie jak jade np w autobusie jest plno osob i mi przyjdzie mysl, ze kazdy sie na mnie gapi( bo mam tradzik i mysle, ze odrazu kazdy sie patrzy na mnie z pogarda) to zaczynam sie czerwienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Nie ma co sie martwic, jak cos mnie stresuje to tez sie czerwienie.Moze sprobuj wziasc jakie lekkie ziola na uspokojenie typu melisa,uwierz w siebie i do dziela, umawiaj sie na jakies spotkanie i wcale nie przejmuj sie ze sie czerwienisz,to normalne Ze lzawieniem pewnie jest podobnie ale zawsze mozesz powiedziec ze masz uczulenie na pylki hehe Nie ma co zycia sobie marnowac przez cos takiego.Wiara w siebie kolego,trzeba zyc

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Dokladnie tak jak opinie wyzej. Problem jest tylko na tle psychicznym a do tego moze tez dojsc alergia jesli Ci oczy lzawia. Uwierz w siebie, wiem ze trudno ale na pewno pomoze innej rady nie ma. Zastanow sie co Ci w sobie przeszkadza a co jest Twoja duza zaleta i sprobuj to wykorzystac. Jesli jest cos co mozesz zmienic na lepsze co doda Ci odwagi i poprawi samoocene to zrob to. A zalety staraj sie eksponowac.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 115
z wiekiem przejdzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw. jak podrośniesz samo przejdzie, olej to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kręgosłupem

Następny temat

Wrazliwe i lzawiace oczy i czerwienienie sie:(

WHEY premium