SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

palenie- nałóg

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10245
Witam. A więc mam zamiar rzucić palenie i dlatego chciałem się Was troszkę poradzić jak z tym walczyć. Mam już tego serdecznie dość, czuje normalnie jak mnie to niszczy, ale niestety brak mi silnej woli i motywacji na tyle dużej, żeby rzucić od tak sobie bez żadnych wspomagaczy. Co sądzicie o Nicorette Niquitin, czy jest to lek na recepte, jaka skuteczność, może znacie jakieś inne tańsze odpwiedniki. Nie palę dużo ogólnie, około 6-8 papierosów dziennie, ale przy piwie w weekend to tracę rachubę. Możecie dać jakieś rady jak sobie pomóc w rzuceniu palenia? Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Rzucić warto.
Jest kilka postów / blogów o rzucaniu palenia -poszukaj i poczytaj.
Środek który wymieniłeś nie jet wart polecenia. Bardziej polecany wśród palących chcących rozstać sie z nałogiem jest TABEX.
Nawet opinia lekarzy to potwierdza.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10245
dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mnie wystarczy fakt czysto prozdrowotny
pomijajac szereg kancerogennych substancji, to nawet na wypadek jakiegos urazu / operacji rany goją sie znacznie trudniej u palaczy.
jest oczywiscie masa innych rzeczy ale to do mnie jakos nabardziej przemiawia.

ale znowu ja nigdy nie paliłem to moze mi latwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 818
Ja polecam TABEX, jest bez recepty. Paliłem 7 lat około 15 papierosów dziennie. Od roku nie palę, TABEX pomógł, ale jak nie masz silnej woli to nawet to ci nie pomoże. Jest cieżko, ale można.

A ci co nie palili to łatwo mówią. Nikotyna jest jednym z najbardziej uzależniających substancji!! Jakby tak łatwo gadanina o zdrowiu czy pieniądzach na faje przemawiała to nie paliłoby tyle ludzi na świecie, którzy nawet z rakiem płuc nie potrafią przestać. Ci co nie palili to nie zrozumieją jak to jest, gdy po kliku danich od nie palenia nagle zginasz się w pół jak narkoman z bólu.. Ale faje warto rzucić.

Mam Woodstock We Krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wiem cos o tym moi rodzice to pikus przy twoim nałogu (na szczescie twoim byłym nalogu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
warto rzucic, ja dostałem w łeb w czasie pobytu na onkologii (podejrzenie miesaka) na szczescie wszystko sie udalo


ale proponuje przejsc sie na oddzial, zobaczysz luudzi z rakiem krtani, pluc i praktcznie nie uleczalnej trzustki, wtedy jak by Cię obuch ******lnął

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w nadgarstku

Następny temat

Po bronzerze

WHEY premium