SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skręcenie kostki a gra w piłkę

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94
elo all. jutro minie 21 dni, odkąd skręciłem kostkę. w momencie skręcenia nic nie poczułem, ale na drugi dzień miałem problem z chodzeniem, u lekarza założyli mi szynę na 2 tygodnie. 3 dni temu mi ściągnęli szynę. chodzę bez problemu, czuję jednak pewien dyskomfort w chodzeniu, czasami coś ukłuje, jak to wiadomo po takiej kontuzji. chciałbym się was zapytać, kiedy mógłbym zacząć wznowić treningi ?????? dzisiaj sobie żonglowałem piłeczką i było elegancko... co myślicie o tym kiedy wznowić treningi??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
sam poczujesz, wzmocnij noge na poczatku sam z pilka lub bez. Chodzenie na palcach/pietach, podskoki w roznych kierunkach na jednej nodze itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94
jak podnoszę pięte i opuszczam to czuję że mi coś przeskakuje , ale nie to że boli, takie nawet fajne uczucie pod achillesem, jakby jakieś małe ścięgno kłuło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
takze powoli wzmacniaj bo jak zerwiesz achillesa to pol roku przerwy minimum po operacji bedzie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94
nie wiem, nie znam się, ale to raczej na 100% nie boli mnie achilles, tylko coś jeszcze bardziej w środku, że tak powiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdobywanie masy a palenie papierosów.

Następny temat

ZWICHNIETY BARK!!! Czy moge dalej grac w koszykowke ?

WHEY premium