No właśnie, jak awłaściwie jest oznaka dobrego treningu, klaty to wiem, ż taki zakwasik
Plecy ja np. to tylko czuję, że ćwiczyłem, brzuch na pieprza, ale w tricu czuję jakby palenie podczas ćwiczenia i robi się większy
tak samo bic robi się taki napompowany, czy to jest znak, że dobrze ćwiczyłem bica??? Czy może jak nie umiem wyprostować ręki to wtedy, ze dobrze ćwiczyłęm???? A jakby ktoś mógł to niech zapoda jakiś dobry planik na bica
Thx
Wszystko co liczy się, to to co się liczy...
Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie
i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów.
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Profil w miare aktualny, kolejna aktualizaja 1 sierpnia
Plecy ja np. to tylko czuję, że ćwiczyłem, brzuch na pieprza, ale w tricu czuję jakby palenie podczas ćwiczenia i robi się większy
tak samo bic robi się taki napompowany, czy to jest znak, że dobrze ćwiczyłem bica??? Czy może jak nie umiem wyprostować ręki to wtedy, ze dobrze ćwiczyłęm???? A jakby ktoś mógł to niech zapoda jakiś dobry planik na bica
Thx
Wszystko co liczy się, to to co się liczy...
Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie
i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów.
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Profil w miare aktualny, kolejna aktualizaja 1 sierpnia

Mój blog --> [http://www.sfd.pl/temat175320/
Krzysztof Piekarz
Mam je poprostu bardzo silne, bo troche pracowalem na budowach i mnie sie wyrobily. Ale najbardziej uwielbiam uczucie palenia w miesniach takich jak tric i bic, kark i czasami klatka.
siudek siudkowski
i treningu, bywalec SFD. [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />