witam mam takie pytanie chciałbym zrobić pierwszy cykl na mecie 100tabs mam do wyboru ruską razak i polską która będzie najlepsza? jak brać? ile mogę przytyć? co brać na osłonę wątroby? i co ma pryszcze żeby jakoś tego uniknąć?
obecnie ważę 68kg:( staram się trzymać dietę ale nie zawszę to mi wychodzi, trenuję już 2,5roku tylko że bardzo ciężko mi przytyć
z góry dziękuję i przepraszam was jak coś za zaśmiecanie
obecnie ważę 68kg:( staram się trzymać dietę ale nie zawszę to mi wychodzi, trenuję już 2,5roku tylko że bardzo ciężko mi przytyć
z góry dziękuję i przepraszam was jak coś za zaśmiecanie
Krzysztof Piekarz