SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywki - które lepsze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 249
Witam. Mam takie pytanie odnośnie kilku odżywek. Chciałbym poznać wasze opinie, które z wymienionych jest lepsze?
Ewentualnie moze jest inne lepsze za podobna cene?
BCAA (Musi być proch)
ActivLab BCAA Xtra 500g (55zł) vs. Olimp BCAA Xplode 500g (67zł)

https://www.sfd.pl/ActivLab_BCAA_Xtra-t472041.html
https://www.sfd.pl/Olimp_BCAA_Xplode-t651918.html

Białko
WPC 80 Łowickie 1,8kg (82zł) vs. MEGABOL Quatro Pro Econo 1,8kg (65zł)

https://www.sfd.pl/Białko_serwatkowe_WPC_80_Łowickie-t492315.html
https://www.sfd.pl/Megabol_Quattro_pro_econo-t794081.html

Kreatyna (musi być proch)
ActivLab Creatine Powder 500g (33zł) vs Olimp Creatine Xplode 500g (55zł)

https://www.sfd.pl/ActivLab_Creatine_Powder_+_Dextrose-t305120.html
https://www.sfd.pl/Olimp_Creatine_Xplode-t691372.html

Jak oceniacie? Jesli chodzi o kreatyne to szczegolnie slucham innych propozycji jak polecacie cos lepszego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
BCAA Olimp - to akurat im wyszło. Tutaj na forum ludzie polecają tego Activlaba jednak dla mnie totalna porażka.

Jeśli już masz brać kiepskie białko to z dwojga złego lepsze to Łowickie.

Kreatyna jeden pieron... wybierz tą która wychodzi najlepiej cenowo.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Bcaa obojętnie, białko łowickie, kreatyna xplode.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4938
Z bcaa weź SFD Pure BCAA lepsze smakowo i jakościowo od tych z Bcaa Xtra :) Za 500G płacisz 49 zł teraz w promocji dostajesz do tego 1kg Carbo za 59 zł :)

Zmieniony przez - BartekOne w dniu 2012-03-13 17:07:37

Idę tam gdzie nadzieja, gdzie promienie słońca.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30516
Ja proponuję bcaa z hi-teca, białko: Olimp 100% Natural Whey Protein Concentrate (z tych co podałeś to Łowickie), jak chcesz mono to bierz te, które najlepiej wychodzi cenowo, może być FA Xtreme Creatine, a jak wolisz matrix kreatynowy to może być ta xplode z Olimpu

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 249
Takze bedzie najprawdopodobniej bialko lowickie, oraz z olimpa kreatyna xplode i carbonox a bcaa Activlaba
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego bcaa Activlabu nie będziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
A to niby dlaczego?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Na 10 g tylko 5 g bcaa w dodatku gówniana glutamina i to aż 3,5g na porcję.
Znam bardzo dużo osób, które brały i Olimpa i Activlaba i nigdy ten 2 nie był lepszy.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Zależnie o jakich dawkach mówimy, jeżeli z etykiety, to nigdy nie będą one satysfakcjonujące.

Olimp również zawiera tę "gównianą glutaminę" i niewiele jej mniej.

Prawdziwie sensowna dawka dla chłopa 100kg to 30g chociaż.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MYOFUSION, Fitbull, GB WPC... cudeńka, bulki i gainery w roli proteiny

Następny temat

Hydroxcut, spalanie, trening, pomoc.

electro
Polecane artykuły