Witam, mam pytanie . Jak to sie dzieje,że jednego dnia moge góry przenosić, mam full energii itp, skikam wyskoko itp, czuje sie swietnie, a nastepnego dnia(czyli dzisiaj)Wstałem cały zakatarzony z bólem głowy , nic mi sie nie chce, jest cienko jednym słowem. Dodam że mam diete ustaloną?
p.s- ostatnio chory byłem 2 tygodnie temu,także to raczej nie choroba , osłabienie organizmu czy co ? od jutra bd brał rutinoscrbin, brać coś wiecej na wzmocnienie ? prosze o szybką odpowiedź !
p.s- ostatnio chory byłem 2 tygodnie temu,także to raczej nie choroba , osłabienie organizmu czy co ? od jutra bd brał rutinoscrbin, brać coś wiecej na wzmocnienie ? prosze o szybką odpowiedź !
Krzysztof Piekarz