Dana White na wczorajszej konferencji prasowej powiedizał, że gdyby Edgar zdecydował sie zejść wage niżej, automatycznie otrzymał by walke o tytuł!
http://www.mmafighting.com/news/2012/2/29/2834698/dana-white-frankie-edgar-title-shot-featherweight-ben-henderson-rematch
Szkoda, jakby Edgar zaprzepaścił tą szanse, w lekkiej teraz jest naprawde ciasno i prędko drugiej szansy bycia mistrzem nie zostanie.
Myśle że Dana z Lorenzo już namawiają Frankiego do zejścia do wagi piórkowej, taka walka to byłby murowany hicior!!
Jestem bardzo podekscytowany tym newsem, czekam na dalszy rozwój wydarzeń
Superfight Silva-GSP raczej nigdy nie dojdzie do skutku, a prędko takiej walki czołowych zawodników z rankingów p4p jak Edgar-Aldo nie będize okazji zorganizować
http://www.mmafighting.com/news/2012/2/29/2834698/dana-white-frankie-edgar-title-shot-featherweight-ben-henderson-rematch
Szkoda, jakby Edgar zaprzepaścił tą szanse, w lekkiej teraz jest naprawde ciasno i prędko drugiej szansy bycia mistrzem nie zostanie.
Myśle że Dana z Lorenzo już namawiają Frankiego do zejścia do wagi piórkowej, taka walka to byłby murowany hicior!!
Jestem bardzo podekscytowany tym newsem, czekam na dalszy rozwój wydarzeń
Superfight Silva-GSP raczej nigdy nie dojdzie do skutku, a prędko takiej walki czołowych zawodników z rankingów p4p jak Edgar-Aldo nie będize okazji zorganizować
Krzysztof Piekarz
