SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Edgar vs Aldo ?! Prawdopodobnie tak!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dana White na wczorajszej konferencji prasowej powiedizał, że gdyby Edgar zdecydował sie zejść wage niżej, automatycznie otrzymał by walke o tytuł!

http://www.mmafighting.com/news/2012/2/29/2834698/dana-white-frankie-edgar-title-shot-featherweight-ben-henderson-rematch


Szkoda, jakby Edgar zaprzepaścił tą szanse, w lekkiej teraz jest naprawde ciasno i prędko drugiej szansy bycia mistrzem nie zostanie.

Myśle że Dana z Lorenzo już namawiają Frankiego do zejścia do wagi piórkowej, taka walka to byłby murowany hicior!!

Jestem bardzo podekscytowany tym newsem, czekam na dalszy rozwój wydarzeń

Superfight Silva-GSP raczej nigdy nie dojdzie do skutku, a prędko takiej walki czołowych zawodników z rankingów p4p jak Edgar-Aldo nie będize okazji zorganizować
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 1145 Napisanych postów 5029 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 288245
Js bym nie przekreslal Millera z Diazem ;] Aldo w lekkiej ? Niech poczeka jeszcze na walke z Brandao ;]
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77262
Imo nie dojdzie do skutku edgar sie uparł i tupie nóżką, ze chce rewanzu

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24192
Ja mysle ze jest szansa na ta walke ,Dana wkącu przekona Edgara
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 705 Napisanych postów 4379 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 75808
"wkącu" ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45161
Bullshit i gadanie Dany, Edgar powiedział w wywiadzie, że zdecydowanie chce zostać nadal w wadze lekkiej i chce odzyskać pas. Nie ma zamiaru schodzić niżej póki co

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-03-01 18:07:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 37391
Biorą pod uwagę, że Aldo by go zarżnął gdyby miał dobry dzień to nie dziwię się tej decyzji.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35261
Wg wielu niższe wagi są mniej prestiżowe jak wyższe. Jak na razie Edgar całkiem całkiem sobie radzi w tej wadze, wg mnie dziwne by było jakby schodził niżej.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80644
Jabym sobie zobaczył Cerrone (o ile wygra ze Stephensem) vs Edgar i kuj.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Edgar rewanżu z Bendo nie dostanie na pewno, tak wynika z wypowiedzi Dany, nie zdziwie sie jak go lekko zmuszać będą do zejścia w dół

To by była tak arcyciekawa walka, szkoda że tylko upartość i zawzięcie Edgara stoją tutaj przeszkodą, ale wszystko sie okaże w najbliższym czasie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 443 Napisanych postów 9936 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 103395
Może gdyby Aldo zmasakrował Edgara zdecydowałby się na przejście do kat wyżej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Prędzej czy później to zrobi jak już sie wypowiadał jakieś pół roku temu on i jego trenerzy. Zbijanie wagi z walki na walke coraz cięższe, a mięska tez troche wpadło. Ale jeszcze w FW zostało mu kilka walk także wszystko na spokojnie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala OLIMP Extreme Fight CARPHATIAN PRIMUS BELT 24-02-2012

Następny temat

witam ;)

electro
Polecane artykuły