Witam tydzień temu zacząłem mój pierwszy cykl kreatynowy i biorę 5g UNIVERSAL NUTRITION Creatine micronized powder po śniadaniu i po treningu 16 g cell massa w DT.
DNT 5g mono po śniadaniu
I mam takie pytanie czy mogę brać więcej tej kreatyny czy zostawić takie dawki?
DNT 5g mono po śniadaniu
I mam takie pytanie czy mogę brać więcej tej kreatyny czy zostawić takie dawki?
Krzysztof Piekarz