U ortopedy nie byłam ale neurolog i ta co kieruje na rehabilitacje obmacali mnie ze wszystkich stron i powiedzieli, że im się nie podoba mój kręgosłup, wysłali na rezonans po którym kazali wzmacniać mięśnie grzbietu i jeżeli bóle się nasilą mam przyjść. Idę w przyszły poniedziałek do niej. Zdjęć chwilowo nie mam możliwości wstawić <brak aparatu, wujek nie wie gdzie ma...> ale postaram się jak najszybciej zdobyć od kogś innego. Wymiary nie ma problemu tylko mierzyć się rano na czczo czy wieczorem? Zaczełam rozpisywać sobie dzienne wartości odżywcze w tym dzienniku i nigdy nie pomyślałabym, że aż tak się zaniedbuję. Może ocenicie moją dietę?
narazie beznadziejnie wychodzi mi rozkładanie wartości odżywczych ale z czasem będzie coraz lepiej prawda?
ANKIETA
Wiek : 14
Waga : 62
Wzrost : 165
Obwód w biuście : 87
Obwód pod biustem : 75,5
Obwód talii w najwęższym miejscu : 79.5
Obwód na wysokości pępka : 80
Obwód bioder : 85.5
Obwód uda w najszerszym miejscu: 56
Obwód łydki : 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, ramiona
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często): 4x w tygodniu bieg 1-1.5h, pompki codziennie,
brzuszki codziennie, worek 2x w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: jajka
Co lubisz jeść na obiad : zupy, kurczak
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : kisiel,galaretka, budyń
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : dyskopatia, skolioza, prawdopodobna osteopenia<jeden lekarz mówi że mam, inny że nie...> miesiączki jeszcze mi się nie wyregulowały, tabletek nie biorę
Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie, rower,
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Brak
Stosowane wcześniej diety : Brak
Zmieniony przez - nemulek199 w dniu 2012-01-07 09:14:06
Zmieniony przez - nemulek199 w dniu 2012-01-07 15:05:25
Zmieniony przez - nemulek199 w dniu 2012-01-07 19:29:55
Zmieniony przez - nemulek199 w dniu 2012-01-07 19:30:38