Próbuję sobie ułożyć dietę redukcyjną, no i mam problem, mógłby mi ktoś w tym pomóc??/ Mam już wszystko wyliczone, mam spożywać ok.300 kcal dziennie, wszystko sobie powyliczałem i wszyło mi, po podziale na 6 posiłków, że każdy powinien mieć 29/42/24,5/500 kcal, ale zabardzo nie wiem które produkty są dozwolone, mógłby je ktoś wypisać, albo podać link do tego, albo najlepiej jakby ktoś zarzucił tą dietkę.
Wszystko co liczy się, to to co się liczy...
Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie
i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów.
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Wszystko co liczy się, to to co się liczy...
Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie
i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów.
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />Mój blog --> [http://www.sfd.pl/temat175320/
Krzysztof Piekarz