SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gwałciciele spod Kielc

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 44 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 20618
Czytaliście dzisiaj wiadomości? Nad jakimś jeziorkiem niedaleko Kielc grasuje trzech gwałcicieli uzbrojonych w bejzbole i noże. Napadają tylko na pary opalające się na odludziu. Chłopaka katują a dziewczynę brutalnie gwałcą na jego oczach. Zanotowano już 5 takich przypadków. A najśmieszniejsze jest to że policja nie powiadomiła o tym ludzi, żeby nie płoszyć bandytów bo myśleli że tak łatwiej ich złapią!!! Qrva, normalnie nie znam tak okrutnych tortur na jakie frajerzy sobie zasłużyli. Mam tylko nadzieję że jak ich złapią i pójdą do paki to inni więźniowie im przegwintują dupska na wylot chociaż to i tak bardzo łagodna kara...
W sumie jak sobie pomyślę że mi mogłoby się coś takiego przydarzyć... cholera dlaczego na tym świecie jest tyle po***ów??? Jak zaskoczy cię trzech świrów z kosami to jesteś bez szans nawet jak masz pistolet... I weź tu człowieku idź gdzieś z dziewczyną...

Załamałem się jak przeczytałem tą wiadomość. Idę naostrzyć kosę, w tym tygodniu kupuję batona chociaż i tak nie wim czy to coś da...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15791
http://info.onet.pl/843660,11,item.html

Odświeżam, bo leszczy połapali.

Rudy kot w Combat/Samoobrona
Жил я с матерью и батей
На Арбате — здесь бы так!
А теперь я в медсанбате —
На кровати, весь в бинтах.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4020
miodzio bo ja właśnie w kielcach mieszkam..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 45 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20223
gumiś : looz. takimi sprawami niech się zajmie policja. 3ech z kosami i ty z panna - bez szans. Myślę, że w ogóle dyskusja na ten temat w tym dziale nie ma sensu - nie da się nic poradzić! Może tyle, żeby nie chodzić na odludzie się opalać...

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w dziale Combat/Samoobrona

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Slyszalem w radiu to historie. Dolujace! Wykastrowal bym****i i przywiazal w do pociagu. A z tym gnatem!! Z dobrym wyszkoleniem to bys bez gnata ich roz***al!!! Sa po***ancy na tym swiecie!!

SPEED, AGGRESSION, SURPRISE!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2560
Do gazu.



"Własną głupotę ludzie zwykli zwać doświadczeniem."

Mod na K**. Fear me!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31541
powinni przwrocic do lask stary pocciwy kodeks praw hammurabiego




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2560
Ząb za ząd %-D

"Własną głupotę ludzie zwykli zwać doświadczeniem."

Mod na K**. Fear me!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
slyszalem dzis ze zlapali juz jednego z tych skur**synow i ze zostal rozpoznany przez jedna z ofiar

ech takie chwasty powinno sie wyrywac

Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dopadli jednego to poleca wszyscy, zwlaszcza przy takiej sprawie!

Dawac tu Jubiego niech on da cos z siebie!!!!!!!!

SPEED, AGGRESSION, SURPRISE!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
być na miejscu tego synka i patrzeć jak Ci dziewczyne... tpu tpu wypluwam to.
Za jaja i o mur,albo wrzucić ich do obory na napalone świńki niech sie zabawią

==============================================================
KOCHAM ŚMIERĆ - TYLKO ONA NA MNIE CZEKA...NIESTETY
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31541
w starozytnej Grecji dla ciekawostki powim jedna z kar smierci bylo wlewanie wrzacego olowiu w gardziel... jaaauuuuuuuuuuuuuu !!!!!!




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obóż Letni z Japończykami - GKKK

Następny temat

19.X.2003 - IX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski WuShu w Warszawie

electro
Polecane artykuły