SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Obrona przed wściekłym bijącym na oślep przeciwnikiem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1526
Po jakiej walce ? Capone_Al ? :) Wach, dobrze boksował, szpilka zrobił dużo błędów, na szczęście ma bardzo mocny cios. A Najman .... nie wiem co on chciał zdziałać tymi low kickami pod kolano , pozatym zamiast walczyć jak przystało na K1 to zaqchował się jak drinknięty kickobkser pod dyskoteką, co to trenuje od roku i chciał kogoś rozszarpać, no ale mu się nie udało i złamał noge :(
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
mowa o walce celebryty ze sportowcem.

Nie widziałes tej walki? Zobacz co robił Saleta i już będziesz wiedział jak dwikrotnie pokonać gościa który waży +100kg ale poza furiackim machanim łapami nic nie potrafi

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3131
Walka Salety z Najmanem nie jest najlepszym przykładem, gdyż właśnie Saleta przed furiackim atakiem Najmana nie potrafił się obronić. Gdyby nie formuła walki Najman ponownie okładałby Saletę w parterze, bo z tego co pamiętam dwa razy leżał na nim po tym jak Saleta padł na ziemię pod naporem El Testosterona. :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1938 Napisanych postów 17102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90281
Właśnie potrafił się obronić przed furiackim atakiem. Przecież w K-1 nie można walczyć w parterze więc to że Saleta się przed tym nie wybronił to nic nie znaczy do cholery. Ciekawe ilu jeszcze głąbów nabierze się na kolejne gadki tego pajaca Najmana.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34107
Gdyby nie formuła walki Najman ponownie okładałby Saletę w parterze

Gdyby nie formuła bokserska to pewnie Adamek by z Kliczko wygrał... w parterze .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1938 Napisanych postów 17102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90281
Zresztą w parterze to Najman dostał baty, po przegrał przez duszenie. Dotarło to w końcu do wszystkich?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
Gdyby nie formuła walki Najman ponownie okładałby Saletę w parterze

Formułę walki też trzeba umiec wykorzystać(patrz ich pierwsza walka)
zresztą,jakie ponownie...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1526
Ciekawe, jakby się skończyła ta walka , gdyby Najman nie złamał nogi. Raczej długo by już tak furiacko nie atakował bo w końcu opadł by z sił.

zdecydowanie lepiej szło Najmanowi w formule MMA z Saletą, bo przynajmniej go okładał i to było groźne dla Salety.

Dlatego myśle że gdyby sie spotkali na ulicy to Najman by i tak siedział na Salecie i go okładał i czy Saleta wygrałby takie coś tak jak poprzednio, tzn przez duszenie ? czy na ulicy jakiś cios najmana by doszedł mocno i Saleta by odpłynął ?

Ta walka to właśnie dobry przykład walki chaotycznie bijącego zakapiora vs sportowiec. Niepokoją mnie jednak te obalenia na ziemie, bo na ulicy różnie by to się mogło skonczyć.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34107
Ta walka to właśnie dobry przykład walki chaotycznie bijącego zakapiora vs sportowiec.

Nie ma co porównywać Najmana do zwykłego koksa, który nie ma pojęcia o uderzaniu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dwa lewe i nokautujacy prawy bez sensu. lepiej jeden lewy potem nienokautujacy prawy i dopiero prawy nokautujacy
jak sie trenuje to sie umie bronic poprostu nie trzeba sobie taktyki obierac na takich przeciwnikow.
tak jak wyzej wyglad nie ma znaczenia mozesz wyc niewiadomo jak napakowany a nie potrafic sie bic i tylko zachecisz do walki jakiegos psychola ktory lubi sie spinac i bedzie sie chcial sprawdzic z jakiims osilkiem ;]
gdyby doszlo do walki Saleta Najman na ulicy to podejrzewam ze nie wygladala by tak jak na ringu moze ktorys z nich mialby akurat jakas palke przy sobie czy butelke.. moze ktorys by sie potknal.. niigdy nie wiadomo ;]


Zmieniony przez - szary90 w dniu 2011-11-07 14:46:40
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc przy ustaleniu planu tygodnia

Następny temat

Szpilka vs David Saulsberry - walka do pobrania

electro
Polecane artykuły