jesli chcesz mase to najodpowiedniejszym treningiem bedzie ten ktory dla ciebie przerobilem, z uwzglednieniem przerw miedzy cwiczeniami, miedzy seriami, iloscia treningow w tygodniu, przestrzeganiem diety wysoko weglowodanono bialkowej i odpowiednich posilkach okolotreningowych. Zrobisz jak zechcesz, ale ten plan nawet bez progresji <choc nadal nie wiem dlaczego nei chcesz jej robic > bedzie dla ciebie odpowiedni
Ruła musi być
Ruła musi być
