SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do brutusa POPRAWA definicji miesni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
Ten program ulozyl brutus,wczesniej robilem mase 6 tyg, i teraz reg. act, teraz chce poleciec tym programem bo masa jakos nie szla(przyznam ze nie trzymalem sie zbytnio diety)

Tylko trzeba kilka poprawek w tym propgramie
Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce poziomej 3-4 s.- 10-12 moge zastopic wyciskaniem sztanga.
i trzeba mi jakos to zrobic zeby bylo wyciskanie sztangi na skosnej glowa w dol,

PRZYKŁADOWY TRENING NA POPRAWĘ DEFINICJI MIĘSNI
1. Dzień
Mięśnie klatki piersiowej
1. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce poziomej 3-4 s.- 10-12
2. Rozpiętki ze sztangielkami leżąc na ławce poziomej 4 s.- 12-15
3. Butterfly 4 s.- 12-15
Mięśnie dwugłowe ramion
l. Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 3 s.- 10-12
2. Uginanie ramion ze sztangielkami na modlitewniku 3 s.- 12-15
3. Uginanie ramion ze sztangielką w opadzie tułowia 2 s.- 12-15
Mięśnie brzucha
1. Skłony z linka wyciągu klęcząc 4 s.- 12-15
2. Unoszenie nóg w podporze na poręczach 4 s.- 20-30

2. dzień
Mięśnie ud
1. Wyprosty nóg siedząc na ławce maszyny do ćwiczenia mięśni czworogłowych ud 4 s.- l 5-20
2. Wyciskanie ciężaru nogami na suwnicy skośnej leżąc 4 s.- 12-15
3. Przysiady na hack-maszynie 3 s.- 15-20
4. Martwy ciąg - nogi proste 3 s.- 12-15
Mięśnie łydek
1. Wspięcia na palcach na suwnicy 2 s.- 20-30
2. Wspięcia na palcach na hack-maszynie 2 s.- 20-30

3. dzień
Mięśnie naramienne
1. Unoszenie ramion ze sztangielkami bokiem w górę siedząc 4 s.-12-15
2. Wyciskanie sztangielek siedząc 3 s.- 12-15
3. Unoszenie ramion ze sztangielkami w górę w opadzie tułowia 4 s -12-15
4. Szrugsy stojąc 3 s.- 15-20
Mięśnie trójgłowe ramion
1. Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3 s.- 12-15
2. Francuskie wyciskanie sztangielki (jednorącz.) stojąc 3 s.- 12-15
Mięśnie brzucha -tak samo

4. dzień
Mięśnie pleców
1. Ściąganie długiego drążka wyciągu do karku siedząc nachwytem 4 s.- 10-12
2. Ściąganie krótkiego drążka wyciągu do klatki piersiowej siedząc podchwytem 3 s.- 12-15
3. Wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia do brzucha 3 s.-12-15
4. Wyprosty tułowia w leżeniu na ławce 4 s.- 15-20

Trening może być dwa dni pod rząd i dzień przerwy.Przerwy między seriami tak jak w założeniu treningu na rzeżbę. Patrz atlas cwiczeń.


Ale co mi da ten trening wiadomo masa na mase, rzezba na rzezbe , a ten to co? jedno i drugie po trochu?


masz kontakt z bazą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
ten plan powyżej jest dosyć cieżki , więc może być za ciężki , przy plecach dublujesz ćwiczenia , podciąganie na drążku i ściaganie górnego wyciągu - ten wyciąg zastąpiłbym dolnym lub wiosłowaniem sztangą w opadzie.



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kryniu ten trening czesciowo mi przypomina trening na gestosc miesni ,to jest rzezba bez utraty masy miesniowej<katabolizmu> czyli ciezary jak w masie ale treningi krotsze bardziej intensywne i kazda partia wychodzi 2 x na tydzien, tylko ze tutaj jest wszystko raz w tygodniu. Gdyby przerwy miedzy seriamy byly wieksze tak jak przy masie + 'masowa' dieta to jest ewidentny cykl na mase. Piszesz ze chcesz byc wiekszy to zmien tylko te przerwy miedzy seriami, a jesli chcesz gestosc i definicje <z dieta jak na rzezbe oczywiscie> to tutaj : https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=32027


Ruła musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
czyli poprostu musze zrobic wieksze przerwy i wtedy ma pusjc mi masa, ale potrzebne mi sa jeszcze poprawki to programu, napislem jakie maja byc wyzej

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PRZYKŁADOWY TRENING NA POPRAWĘ DEFINICJI MIĘSNI
1. Dzień
Mięśnie klatki piersiowej
1. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce poziomej 4s. 12,10,8,8 - progresja ciezaru
2.Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4s. 12,10,8,8 -progresja
<jak sztangielki znajda sie w gorze to je zlaczaj>
3. Rozpiętki ze sztangielkami leżąc na ławce poziomej 4 s.- 12-15- bez progresji

Mięśnie trójgłowe ramion
1. Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3 s.- 12,10,8 progresja
2. Francuskie wyciskanie sztangi lezac 3 s.- 12-15
Mięśnie brzucha -tak samo


Mięśnie brzucha

1. Unoszenie nóg w podporze na poręczach 3 s.- 20-30
2. spinanie brzucha lezac 3s
3. brzuszki ze skretem tulowia w prawo i lewo na przemian 3 s
<rob az do mocnego palenia w brzuchu, odpoczynek miedzy seriami 45s a miedzy cwiczeniami 1 min>
2. dzień
Mięśnie ud
1. Wyciskanie ciężaru nogami na suwnicy skośnej leżąc 4 s.- 12-15
2. przysiady ze sztanga 4s. 12,10,8,8 progresja
3. Wyprosty nóg siedząc na ławce maszyny do ćwiczenia mięśni czworogłowych ud 4 s.- l5-20
4. Martwy ciąg - nogi proste 3 s.- 12-15
Mięśnie łydek
1. Wspięcia na palcach na suwnicy 2 s.- 20-30
2. Wspięcia na palcach na hack-maszynie 2 s.- 20-30

3. dzień
Mięśnie naramienne
1. Wyciskanie sztangielek siedząc 3 s.- 12,10,8
2. Unoszenie ramion ze sztangielkami bokiem w górę siedząc 3 s.-12-15 <wysokie unoszenie>
3. Unoszenie ramion ze sztangielkami w górę w opadzie tułowia 3 s -12-15 <wysokie unoszenie>
4. Szrugsy stojąc 3 s.- 15-20



4. dzień
Mięśnie pleców
1. Ściąganie długiego drążka wyciągu do karku siedząc nachwytem 3 s. 12,10,8 progresja
2. Ściąganie dlugiego drążka wyciągu do klatki piersiowej siedząc podchwytem <uchwyt na szer. barkow> 3 s.- 12,10,8 progresja
3. Wiosłowanie sztanga w opadzie tułowia do brzucha 3 s. 8-12 bez
4. sciaganie wyciagu dolnego chwytem neutralnym 3s. 12,10,8 progresja

Mięśnie dwugłowe ramion
l. Uginanie ramion ze sztanga stojąc 3 s.- 12,10,8 progresja
2. Uginanie ramion ze sztangielkami na modlitewniku 3 s.- 8-12 bez progresji
3. Uginanie ramienia ze sztangielka w oparciu o kolano 2 s.- 8-12 bez

typowy trening na mase co nievo pozmienialem , przerwy miedzy seriami w cwiczeniach zlozonych 2 min, izolowane - 1,5 min <reguluj intensywnosc>


Ruła musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aa sorki miesnie brzucha przeznies do drugiego dnia razem z nogami i dodal do czwartego

Ruła musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
Pako_18b dzieki , ale jest jeden problem, ja nie chce robic progresji, wprawdzien zalezy mi na masie, ale na silce mam taka****nie(bo mam za darmo a tam hala jest) tam jest malo malych obciazen ,ciezko jest cos zmnalezc, i nie chce mi sie dokladac ciezaru , ale u prawie nikt na silce nie robi progresji, sam nie wiem,da rade zrobic mase bez progresji?

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dalo by rade , ale jesli chcesz miec bez tego dobre wyniki to cwicz do zalamiania miesni <spory ciezar i spory wysilek> ale uwazaj nie cwicz do zalamania zawsze!

Ruła musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
Pako_18 oki czyli ile masz robic powtorzen , a moge robic wymuszone powt. i czy to wyyciskanie na skosie to glowa w dol?


masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powtorzenia w zakresie 8-12 , tak rob powt. wymuszone , ale pamietaj cwicz w sposob przeplatany czyli np. na jednym treningu klatki rob to , a na drogim zas nie, skos - tutaj chodzi o skos w gore , kat od 30-45 stopni ,jesli zalezy Ci na dolnej czesci klaty to nie musisz stosowac skosu w dol , za to zamien sobie rozpietki na brame czyli krzyzowanie linek wyciagow

Ruła musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
no ale ja wolalbym miec jedak wycisanie glowa w dol

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh, a co potrzebujesz mojego pozwolenia na to? jesli czujesz ze jest to ci potrzebne to rob, ale pamietaj ze zaczynasz os wyciskania glowa w dol , potem na plaskiej a na koncu na skosie w gore , konczysz wszystko rozpietkami <skosu w gore , plaskiego , albo w dol> masz w sumie 4 cwiczenia a wiec robisz kazdego po 3 serie + ten rejon klatki piersiowej na ktorym Ci najbardziej zalezy rob 4 serie


Ruła musi być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy-klatka

Następny temat

kolejne pytanie o trening ;)

WHEY premium