Szacuny
4
Napisanych postów
18013
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
267031
1700zł jak na bieżnie to troszkę mało. Co do różnic to tak jak Papet. Wiesz pobiegać zawsze będziesz mógł na dworze czy gdzie i jest to zdrowsze dla kolan, a taka aktywność jak orbitrek to nie na co dzień
"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”
Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.
Szacuny
17
Napisanych postów
18405
Wiek
29 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
78720
tak tak york bierz . A bieżnie jakoś byś już kupił za 1700 i nie taką najgorszą :) Ale bież orbitka ,a na wiosnę pobiegasz po parku (czy po czym tam możesz biegać)