SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

t-shirt Everlast Czarny rozmiary wszytskie nowe oryginalne

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19418
Witam
Zbieram zamowienie na oryginalne t-shirty Everlast oraz spodnie dresowe Umbro.

Wysyłka :

Wplata:
paczka ekon. -9zł
paczka prior. -11zł

Pobranie:
ekonomiczna -13zł
priorytetowa - 15zł

Mozliwosc allegro

Kontakt:
gg:32726544







Cena 40zł/szt ,wszystkie rozmiary





Cena 40zł/szt,wszystkie rozmiary





Zmieniony przez - blach_man w dniu 2011-09-10 10:12:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19418
Zbieram zamowienie ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19418
ktos chetny?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30940
dresy podróby?

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19418
heh nie ;) niby czemu ? nie wiem czy w ogole robia podroby takie:D
biore to od firmy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30940
Pytam bo strasznie tanie, 40zł. Podrzuć real foto na [email protected], zainteresowany jestem

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19418
normalna cena,nie mam real foto
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30940
To rezygnuje.

Zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nokla n97mini do sprzedania

Następny temat

SPRZEDAM BUTY ASICS BLACKHAWK4 roz.44

electro
Polecane artykuły