SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Alkohol- Czy ma wpływ na mase?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4928
miesien piwny, a i owszem, powstaje, ale zwrocmy uwage na przecietnego posiadacza takiego miesnia: 30-40lat, stopien aktywnosci fizycznej dazy do zera, wiec sa idealne warunki do odkladania sie browarow na brzuchu. natomiast przy trybie zycia wiekszosci ludzi na forum powstanie "brzuszka" przez male piwo po treningu jest dosc malo prawdopodobne.

Brak podpisu pod wypowiedziami.

Brak podpisu pod wypowiedziami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4928
wprost przeciwnie - piwo ma weglowodanow calkiem sporo, i wlasnie dlatego znakomicie nadaje sie do uzupelniania poziomu glikogenu w miesniach po treningu. tak jak juz mowilem - same zalety:).

Brak podpisu pod wypowiedziami.

Brak podpisu pod wypowiedziami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
Piwo po treningu,to i moze przed wypij sobie,po treningu zamiast organizm faszerowac pustymi kaloriami trzeba dostarczyc pozywne bialko i ww ,a odrazu po treningu radze carbo albo banany a za jakies 40 minut posilek ,a nie piwo to puste kalorie ktore napewno w niczym nam nie pomoga.

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
uzuplenic glikogen moza bardziej pozywnie np. bananami,carbo,waflami ryzowymi,glukoza...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4928
puste ww. z pewnoscia pomagaja w regeneracji miesni. poza tym nie mowimy tu o browarach z cyklu jablonowo j-23 :) itd., ale o LEKKIM, i najlepiej MAŁYM piwie. oczywiscie ze glikogen mozna uzupelniac wszystkimi rzeczami wymienionymi powyzej, i jest to bezszprzeczie lepsze, jednak wydaje mi sie, ze wlasciwosci piwa jako dobrego napoju izotonicznego po treningu nie mozna podwazyc: glikogen + witaminy + mineraly + relaks + mniejsze zakwasy + przeczyszczenie nerek + itd. samo zdrowie:)

Brak podpisu pod wypowiedziami.

Brak podpisu pod wypowiedziami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
Dobra zeby to bylo takie super to by nikt nie bral carbo tylko pil piwa,a ja jakos tego nie widze
Rob jak chcesz ,ja swoje powiedzialem ,GiiN tez,zrobisz jak bedziesz chcial

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
aha w archiwum napewno o tym bylo troche poczytaj

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4928
odpowiedz na pytanie: "dlaczego?" jest prosta, sklada sie z 2 elementow: 1. bo jesli chodzi TYLKO o ww. -> glikogen tamte rzeczy sa napewno lepsze (zwlaszcza carbo), ale jak juz powiedzialem nie maja innych wspanialych wlasciwosci chmielu; 2. jakby to wygladalo, gdyby np: tutaj czyli na forum zajmujacym sie szeroko rozumianym sportem wszedzie byloby wypisane: SPIJAJ BROWARY!!! - do razu by podpadlo pod ustawe o wychowaniu w trzezwosci, a przede wszystkim sport nie polega na piciu alkoholu, chodzi wlasnie o cos wprost przeciwnego, prawda? zero %, zero papierosow, uzywek, wiec nawet jesli piwo jest dobrym izotonikiem (a JEST!) to nikt tego otwarcie z w/w. przyczyn glosno nie powie.

Brak podpisu pod wypowiedziami.

Brak podpisu pod wypowiedziami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
Powie,nawet sam tobie powiem ze piwo raz na jakis czas jest dobre poniewaz przeczyszcza nasz organizm z roznych toksyn itp. rzeczy ale co za duzo to juz....:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4928
no wiec... trenuje silowo 4xtyg, plus aeoroby 6xtyg. po kazdym treningu silowym pierwsze co robie po umyciu sie itd. to browar. od 7m-cy. brzuszka nie zyskalem, efekty w postaci mniejszych zakwasow, i ogolnie lepszego samopoczucia sa (witaminki + mineraly), i "miecho rosnie":). wiec jak dla mnie jest ok. ale te 4 piwa to prawie zawsze jedyne piwa jakie pije w ciagu tygodnia. czy moglbys podac linki do archiwum do dyskusji/artykulow w tym temacie?

Brak podpisu pod wypowiedziami.

Brak podpisu pod wypowiedziami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak apetytu

Następny temat

miejscowe odkładanie tkanki tłuszczowej

electro
Polecane artykuły