SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słodzik - w końcu ma wpływ na powstawanie tkanki tłuszczowej czy nie???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10099
Witam, czy słodzik zawierający cyklaminian sodu i sacharynian sodu wpływa jakoś na redukcję? Czy może przyczynić się do powstawania tkanki tłuszczowej?
Nie chodzi mi o to czy szkodzi zdrowiu... tylko czy moze postawac tluszcz przez niego.. I czy może mi utrudnić zejście do 10% bf?
Używam jakieś 10 małych tabletek dziennie.

Zmieniony przez - Piotrx1 w dniu 2010-04-10 16:34:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15610
O to czy powstanie tłuszcz decyduje bilans kaloryczny a nie poszczególny produkt. Taki słodzik na pewno nie wpłynie na to, ale zastanów się czy warto używać aż 10 tabletek, chyba chcesz schudnąć zdrowo prawda?

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10099
Zdrowo, czy nie zdrowo... i tak i tak teraz w wielu produktach/odżywkach dają słodzik. Np. taka odżywka białkowa ma od cholery słodzików, tak samo BCAA i inne suplementy. A odżywki białkowej w ogóle nie spożywam.
A o to czy decyduje bilans kaloryczny... tu bym się klocil bo np. wiadomo, ze jak będe spożywał tylko wegle proste w tej samej ilosci co wegle zlozone to o wiele bardziej mnie podleje, pomimo tego, że bede spozywal tyle samo kcal.

Zmieniony przez - Piotrx1 w dniu 2010-04-10 22:01:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15610
"proste w tej samej ilosci co wegle zlozone to o wiele bardziej mnie podleje"

Sprawdziłeś? :). W tej samej ilości oczywiście energetycznej? Podleje cię tak samo, jakbyś jadł złożone, tyle, że będziesz bardziej głodny, będziesz miał mniej energii na wszystko.

Eee... Lubię placki ^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc z dietą

Następny temat

dieta redukcyjna do sprawdzenia

Shaker