witam, mam maly problem, okazalo sie ze mam uczulenie na srodki czysctosci stsowane na silowni. Dotyczy glownie dloni. Uzywam rekawiczek, ale nie pokrywaja w calosci palcow. Prosze o rade, jakies rekawiczki z calymi palcami ? moze inne rozwiazanie ?
dzieki
dzieki
Krzysztof Piekarz
:'-(
