SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

WAKACYJNY KONKURS Z FIRMĄ TREC - KONKURS BIEGOWY II EDYCJA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 216 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1447
Panowie system chce mnie zniszczyć ale ja sie nie dam

Tu mrCROSS, narazie będe pisal z tego konta

Zmieniony przez - pakeroo4a5 w dniu 2011-08-24 21:24:32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3423
Teoretycznie jak masz bana nie jesteś pełnoprawnym użytkownikiem forum. Ale wszystko zależy od Koniu151 bo to on tu jest szefem.

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 216 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1447
Garrt jestem pełnoprawnym użytkowniniem forum. A te konto to co?

struś też nie wypowiada sie w temacie na forum więc skąd będziemy wiedzieli ze jakiś xxxdt to akurat on:P

A tak poza tym to mam nadzieje że mi tamtego bana zdejmą
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6531
a wiadomo za co ban ?

tylko taniec!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 216 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1447
Okazało się, że sprzedaż/kupno yohimbiny jest nielagelne w naszym pięknym kraju o czym nie miałem zielonego pojęcia...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5880
Szczerze mówiąc gdybym miał pewność że nikt mnie nie wyprzedzi to dałbym sobie spokój! Kolana mi siadają, kiepsko się czuję, nie mam już na to czasu.

Postaram nie dać się wyprzedzić ale zapas ponad 50km daje mi 2 dni spokoju. Może wrócę do siebie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8819
Rozciąganie, lód i jedziesz dalej. Przez 2 dni to spokojnie Cię dogonimy
Ja mam luzy do 5 września więć mogę zaszaleć, jeszcze tylko jutro siłka z rana i mogę kręcić dystans.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam chłopaki .Jak by sie wyjasniło ztym banem to by rywalizacja mogla w ostatnich dniach zaczas sie odpoczatku :)
A weryfikacja jak najbardziej mozliwa naturalnie jesli ktos bedzie mial watpliwosci to morzemy taka zrobic ale wszyscy jestes my równi wiec weryfikacje powinni wtedy przejsc wszyscy co nagrody zdobyli nogami. Bo niby z jakiego
powodu tylko ja miałbym byc sprawdzany? Chyba ze za weryfikacje bedzie dodatkowa nagroda to jak najbardziej jestem za :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 216 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1447
lionsstrus haha jeśli ja wylece z konkursu to ty również. Rywalizacja była dla uzytkowników forum a ty masz konto od dzisiaj czyli w dniu rozpoczęcia rywalizacji nie byłeś użytkownikiem forum czy nie miałeś prawa wziąć w nim udziału.

Ps. Nie morzemy tylko możemy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5880
No to struś się ładnie wkopałeś z tym brakiem rejestracji. A swoją droga gdyby okazało się że dwie pierwsze osoby nie zostałyby "zaliczone" to byłby niezły zwrot akcji!

Oczywiście jestem z tobą mrCROSS. Swoje wybiegałeś

PS Jak ktoś mieszka nad morzem może pisać morze zamiast może
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ckd ,czy zrobić te ładowanie ?

Następny temat

Na początek stepper

electro
Polecane artykuły