SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Brak zmęczenia po treningu - czy to normalne?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
Tak cały trening.

Odpocznij, uspokój tętno i przechodzisz do nastepnego ćw, nie mam tutaj na mysli branie zegarka i liczenie pulsu.

Napisałem, zapas 1-2 pow w seri

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
cesiu123

tak to cały program oczywiscie przed cwiczeniem warto żebys sobie zrobił rozgrzewke np samym gryfem, niczym nie reguluj , przerwy miedzy seriami az oodechwróci na miejsce ogarniasz, oj uwierz niewinnie moze wyglada to w twoich oczach ale nie jeden juz wrocił i mowił że syto

znalazłes RDL
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 478
Napisałem, że znalazłem RDL. Dalej oczekuję odpowiedzi na pytanie, czy mam brać takie ciężary, że w ostatniej serii je ledwo ruszę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26955
A wszyscy tu oczekują że nauczysz się czytać ze zrozumieniem. Masz dobrać ciężar tak żebyś miał 1-2 powtórzenia w zapasie, mam nadzieje że już rozumiesz bo bardziej łopatologicznie się już nie da.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
Czytaj dokładnie moje posty...

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 478
Nie wiedziałem o co chodzi z tym, żeby mieć 1-2 powtórzenia w zapasie, sorry. A dlaczego nie ma tutaj żadnego ćwiczenia na brzuch? Chyba, że któreś z tych ćwiczeń jest na brzuch, a ja o tym nie wiem.

Zmieniony przez - cesiu123 w dniu 2011-07-26 15:24:44
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26955
Większość z nich jest na brzuch ale w sposób pośredni, możesz robić do tego,od czasu do czasu, jedno ćwiczenie specjalistyczne na brzuch.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
cesiu123

Miesnie brzucha bardzo dobrze pracuja przy cwiczeniach wielostawowych, jestto partia jak kazda inna wiec trzeba dac jej wypoczynek żeby efekty były widoczne, dodatkowo jak pisze tjujka mozesz wykonywac jakies cwiczenie , niech to bedzie takie gdzie ebdziesz uzywał dodatkowego obciazenia. ALLACHY, RUSSIAN TWIST youtube pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o pomoc - powiedzcie co robię źle :/ ?

Następny temat

Częstotliwość treningów

electro
Polecane artykuły