Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
24
Napisanych postów
3369
Wiek
32 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
11510
Autor- czym Ty się przejmujesz? Walić trądzik. Jest słońce, podsuszy Ci skórę to zacznie schodzić. Nie bierz tylko Zincas Forte, bo na cynk trzeba uważać, to nie cukierki. Potem możesz mieć poważne problemy. Zależy ile masz w diecie cynku proponuje syntetycznie brać max 30mg ed.
Szacuny
11207
Napisanych postów
52121
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Scorpion17 - to nie jest zart, kiedys byl taki temat i izo, iles tam setek stron. Roa to nie jest jakis straszny nie wiadomo jaki lek, alko bardziej niszczy niz ten lek...
Ten lek jest na receptę? Bo z tego co widzę to tak, czyli na własną rekę podejmować leczenie nim? A i ja jestem sportowcem więc zależy mi na organizmie bardziej niż niektórym. Trenuję piłkę nożną i nie chce zniszczyć sobie organizmu, podejmować leczenie tym lekiem czy zostać przy swoich lekach i zmienić Zincas forte na zwykł Zincas?
Szacuny
11207
Napisanych postów
52121
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Kazdy lek niszczy watrobe, organizm, tylko ze z czasem sie regenerujemy. Ja osobiscie bralem 100-120mg dawki izo dziennie, mialem dwie kuracje, zawsze robilem badania krwi itp. Minelo kilka lat, do dzisiaj nie mam problemow zdrowotnych, ani przed cyklem, ani podczas, ani po. Skutki uboczne wystepuja, to normalne, ale nie stale uszkodzenia. Dawki rzedu 20-40mg to zadne dawki.
Szacuny
1
Napisanych postów
22
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
4533
Co do Iwostinu, uzylem juz ok 3 tubki, jestem z niego zadowolony:) uzywam go po kazdej kąpieli oraz po myciu twarzy, czyli ok 3x dziennie go uzywam. Do mycia twarzy uzywam Dermoklar, jest to emulsja ph 5,5, wiec taka jak powinna byc do cery tradzikowej, dermoklar wysusza niezle, dlatego nie uzywa sie go zbyt duzo. A co do kremów na syfy to pierw iwostin uzywam a pozniej smaruje kremem.