Szacuny
10
Napisanych postów
1505
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
22139
moze przed cyklem nie sikałes zawsze wieczorem a na cyklu sikasz wieczorem bo Ci sie chce Ja tak mam, że jak sie nie wysikam wieczorem to budze sie w nocy, a Jak sie wysikam to spie jak bobasek
Zmieniony przez - jarosz517 w dniu 2010-07-10 22:00:46
Szacuny
59
Napisanych postów
1091
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
17863
nie masturbuje sie jak co.. moze kiedys ale juz nie od huhu czasu..;D wiec tak wypilem przed snem duzo wody... ;D i mi sie wnocy chcialo szczac kolo 3 to sie wyszczalem po przebudzeniu, a rano nic. wisi.. omg. ;D ale sikac mi sie tez nie chcialo ;D wiec sie polozylem znow spac;D dzis wezme kreatyne przed i po treningu. i jutro sie okaze co i jak jak znow to samo to pojutrze nie wezme dawki i zobaczymy czy to ma cos zwiazanego z tym czyms/
Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Sory że odświezam stary post, ale mam podobną sytuację do twojej Jamian. Rano nie chce mi się sikać, ani nie mam wzwodu, w ciągu dnia zresztą też i zupełny brak popędu. Ciągnie to się już ponad rok, a problem wystąpił nagle tzn. dzień wcześniej jeszcze miałem poranncy wzwód, nocne fantazje itd. a następnego dnia kompletnie nic. Kiedyś nie musiałem pić przed snem ale obowiązkowo musiałem wstać o 6 rano bo pęcherz by nie wytrzymał. Teraz wstaję np. o 9 i nie musze w ogóle iść się wysikać, nieważne czy piłem duzo czy nie. Jestem bardzo ciekawy czy u ciebie sytuacja się naprawiła i czy doszedłeś do tego co Ci się stało.Pzdr.