SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
zarzuc jakiegos tribulusa, zen szen i powinno pomoc
https://sklep.sfd.pl/Aminostar_Tribulus_Terrestris_1 1_Gratis!!!-opis717.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-07-10 17:48:37

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22139
moze przed cyklem nie sikałes zawsze wieczorem a na cyklu sikasz wieczorem bo Ci sie chce
Ja tak mam, że jak sie nie wysikam wieczorem to budze sie w nocy, a Jak sie wysikam to spie jak bobasek

Zmieniony przez - jarosz517 w dniu 2010-07-10 22:00:46
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1054
Przed snem może się nim nie baw, bo go męczysz i dlatego nie chce stać ^^
Tak serio to czekamy na odpowiedź co i jak :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17863
nie masturbuje sie jak co.. moze kiedys ale juz nie od huhu czasu..;D wiec tak wypilem przed snem duzo wody... ;D i mi sie wnocy chcialo szczac kolo 3 to sie wyszczalem po przebudzeniu, a rano nic. wisi.. omg. ;D ale sikac mi sie tez nie chcialo ;D wiec sie polozylem znow spac;D dzis wezme kreatyne przed i po treningu. i jutro sie okaze co i jak jak znow to samo to pojutrze nie wezme dawki i zobaczymy czy to ma cos zwiazanego z tym czyms/

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Sory że odświezam stary post, ale mam podobną sytuację do twojej Jamian. Rano nie chce mi się sikać, ani nie mam wzwodu, w ciągu dnia zresztą też i zupełny brak popędu. Ciągnie to się już ponad rok, a problem wystąpił nagle tzn. dzień wcześniej jeszcze miałem poranncy wzwód, nocne fantazje itd. a następnego dnia kompletnie nic. Kiedyś nie musiałem pić przed snem ale obowiązkowo musiałem wstać o 6 rano bo pęcherz by nie wytrzymał. Teraz wstaję np. o 9 i nie musze w ogóle iść się wysikać, nieważne czy piłem duzo czy nie. Jestem bardzo ciekawy czy u ciebie sytuacja się naprawiła i czy doszedłeś do tego co Ci się stało.Pzdr.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hyperfusion hitec

Następny temat

co to za kreatyna?Bral ktos?

electro
Polecane artykuły