SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

STRIKEFORCE: Werdum-Overeem live!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80644
Na tej samej zasadzie powinni punktować wyciągnięcie gardy, kiedy przeciwnik wyraźnie trwa przyklejony z góry, bo się boi działać.

Ale nie łudź się że Ci bokserscy sędziowie tam tak kombinują, widzą że top poziszyn to punktują, a potem powrót do Gejmboya.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 7 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36762
No cóż Overeem nie zachwycił, ale muszę przyznać , ze jego obrony przed obaleniami robiły wrażenie. Mam nadzieję , ze z Silvą jego game-plan będzie całkowicie inny.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16311
we wszystkim oprocz submission attemptow ali lepszy

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16311
z bigfootem o wiele lepsza walka sie szykuje

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No cóż. Werdum przegrał. Czy zasłużenie - ...sędziowie tak orzekli.
Coś o walce. Szkoda ,że kondycyjnie słabo Werdum trochę. W stójce trochę też Aliego trafiał. Tak patrząc na Aliego z JDS ani z Cainem go nie widze zbytnio (Werduma zresztą też )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9713
Z Silvą będzie wymiana w stójce, bo Silva to nie Werdum i nie będzie się kład przez całą walke na plecy...

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5341
Ta walka udowodniła, że Ali jest lepszym fighterem niż Werdum. W relanej walce Werdum by został pozamiatany. A tutaj w sportowej mógł sobie pozwolić na taktyczne zagrywki i unikanie konfrontacji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9713
Btw. Miał być gwałt na Werdumie, a był gwałt na mojej psychice...

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 545
Taktyka przez Alistara dobrze rozegrana. Pilnował się przez wszystkie rundy, no a walka troche nudna :(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
W jakiej realnej, toś ty palił?!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

http://apps.facebook.com/ufcfightnation/

Następny temat

Oświadczenie almma 13 pilne

electro
Polecane artykuły