SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRIKEFORCE: Werdum-Overeem live!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No właśnie, jak próbował kopać to Ali go przewracał.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7809
Tyle czekania na te walke i dostaje sie jedna, wielka lipe.

Overeem to jest masakryczne drewno - nie wiem, czy zauwazyliscie, ze to Werdum czesciej trafial Overeema w stojce - fakt, ze ciosy Overeema byly o wiele silniejsze.
Jak dla mnie stojka JDS jest o sporo lepsza od Overeema (w MMA), nie mowiac o dynamice i koordynacji.

Mimo to decyzja chyba sluszna - skoro sa punktowane obalenia to i TTD powinny byc punktowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5341
Puar no właśnie o tym pisałem Puar. Wystarczy, że ten rewanż byłby na takich samych zasadach jak ich poprzednia walka i Werdum nie wyszedłby z klatki o własnych siłach. Ali jest bardziej kompletnym i lepszym zawodnikiem niż Werdum, ale niestety wynik walki wypaczyło zachowanie Werduma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
np bronił prawie w=szystkie obalenia werduma?
np zadał wiecej celnych ciosów o ponad 20%?
np obalił werduma jak szmate 3 razy?

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Pierwszaa remis >>>
A co tam Werdum zrobił? Odbijał się jak od ściany żadnego sprowadzenia na koncie ale 1-2 podcinki.Obrona przed obaleniem rzucał Nim jak lalką i wstawał.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Później sobie raz jeszcze walkę obejrzę i w temacie z wynikami ostateczne podsumowanie tego pojedynku dam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
a to ze werdum nic aliemu nie zrobił to sie nie liczy?
co wy myslicie ze łatwo jest sie bronic przed atakami na glebie i sweepami kolesia z takim bjj?
szacunek ze poszedł na glebe i umial sie tam obronic

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9713
Walka wyglądała w ten sposób, ponieważ Alistair nie chciał za wszelką cenę leżeć pod Werdumem. Ali dostawał, ponieważ musiał się cofać jak Werdum na niego nacierał, bo mógł mu wejść w nogi i obalić, Overeem walczył zachowawczo i przez to wygrał, gdyby Werdum podjął też walke w stójce nie opierającą się na tym żeby w końcu obalić Aliego to walka wyglądałaby inaczej.

Zobaczycie walkę Reem vs Big foot to poznacie umiejętności stójkowe Reema, bo z Werdumem się nie dało...

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Szczerze mówiąc nie zauważyłem tej większej ilości ciosów Aliego... Lepsze 'jakościowo' na pewno zadawał, ale więcej ładował Werdum, nawet celnych na oko.


Tym statystykom nie ma co wierzyć, bo są zyebane i diabli wiedzą co liczą najczęśćiej.

Trzeba będzie samemu spróbować policzyć.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Overeem wygrał zasłużenie, nie wiem nad czym się tu zastanawiać. Jedyne co dobrze zrobił Werdum to fikołki. No i parę razy trafiał ciosami przy okazji obnażając stójkowe braki oponenta.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

http://apps.facebook.com/ufcfightnation/

Następny temat

Oświadczenie almma 13 pilne

WHEY premium