To tak chcialbym przybrac na masie , zrobic zezbe ... a dokladniej chodzi mi o sucha mase miesniowa.
Mam zamiar kupic bialko wpc ( chyba ze inne polecacie ogulnie dostepne w dobrych cenach )
Thermo Speed Extreme Mega Caps zeby stracic tluszcz (wybralem to poniewaz ludzie pisza ze dobra cena no i jakosc / producent pisze ze pomaga nabrac massy...)
No i jakas kreatyne < zdaje sie na wasza pomoc w wyboze ( ja mysle nad mono olimp mega caps )
Główny cel to zwiekszenie masy no i objetosci :)
Mam zamiar kupic bialko wpc ( chyba ze inne polecacie ogulnie dostepne w dobrych cenach )
Thermo Speed Extreme Mega Caps zeby stracic tluszcz (wybralem to poniewaz ludzie pisza ze dobra cena no i jakosc / producent pisze ze pomaga nabrac massy...)
No i jakas kreatyne < zdaje sie na wasza pomoc w wyboze ( ja mysle nad mono olimp mega caps )
Główny cel to zwiekszenie masy no i objetosci :)
Krzysztof Piekarz