Siema, chciałbym zacząć przygodą może nie z siłownią, ale na pewno z ćwiczeniami pozwalające na usprawnienie mojego organizmu jak i poprawienie sylwetki. Mam 179cm i 66kg wagi. Chciałbym trochę przytyć i nabrać większych mięśni. Aktualnie trenuje w klubie piłkę nożną i treningi mam we wtorki i czwartki, no i w soboty rano gramy mecze. Chcę zacząć ćwiczyć tym co mam w domu tj. niezamontowany drążek i myślę żeby jakieś pompki i trening domatora z robić w wolne dni. No i dieta hmm wiem że nie łątwo jest od tak ułożyć diete, zwłaszcza jeszcze że moja mama gotuje i jestem zależny od tego co będzie na obiad... Trochę ćwiczyłem biathlon i tam miałem treningi obwodowe, interwały więc jestem trochę obcykany ale nie za bardzo bo to wszystko trener ustawiał.
Kiedyś robiłem A6W, zostały mi 3 dni do skończenia efekty nawet widoczne, pojawiły mi się 4 mięśnie na brzuchu, nie są aż tak wyraźne ale zauważalne. A jeszcze jest coś takiego że chyba nie mam do końca rozwiniętych żeber bo jakby nie mam zauważalnego tego że klatka jest poszerzona, ale jest takiej samej szerokości jak brzuch. Mam 14 lat wiem że to nie jest wiek żeby pracować z ciężarami, dlatego chce w domu zacząć coś działać. Z góry dziękuje za pomoc wiem że zaraz zaczną się krzyki o tym że pełno takich postów, ale jak to się mówi raz się żyje, w końcu chce coś zmienić w życiu !
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 14
Waga: 66kg
Wzrost: 179
Cel treningowy: Usprawnienie organizmu
Staż treningowy na słowni: Żaden
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna, trochę lekkoatletyki
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Drążek
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: nie mam
Zażywane suplementy: nie zażywam
Kiedyś robiłem A6W, zostały mi 3 dni do skończenia efekty nawet widoczne, pojawiły mi się 4 mięśnie na brzuchu, nie są aż tak wyraźne ale zauważalne. A jeszcze jest coś takiego że chyba nie mam do końca rozwiniętych żeber bo jakby nie mam zauważalnego tego że klatka jest poszerzona, ale jest takiej samej szerokości jak brzuch. Mam 14 lat wiem że to nie jest wiek żeby pracować z ciężarami, dlatego chce w domu zacząć coś działać. Z góry dziękuje za pomoc wiem że zaraz zaczną się krzyki o tym że pełno takich postów, ale jak to się mówi raz się żyje, w końcu chce coś zmienić w życiu !
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 14
Waga: 66kg
Wzrost: 179
Cel treningowy: Usprawnienie organizmu
Staż treningowy na słowni: Żaden
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna, trochę lekkoatletyki
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Drążek
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: nie mam
Zażywane suplementy: nie zażywam
Krzysztof Piekarz