SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki 16 latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Witam wszystkich,jestem nowy na forum. Jako że ostatnio zauważyłem ze jestem strasznie ''miętki'' w budowie ciała, postanowiłem ze musze coś z sobą zrobić i jakieś te mięśnie zacząć '' wyrabiać''.
Niestety nie wiem jak się do tego zabrać dlatego pytam się was :)

Waga: 65

Wzrost: 178

Cel treningowy:?rzeźba?

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: Nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): na razie w domu mam hantle, jeśli będzie coś szlo to do siłowni.

Dieta: Brak

Przeciwskaznania medyczne: No tu objawia się lekko moje kalectwo :D. Wada wrodzona krąg motyli bla bla bla... nie mogę zwisać, ani super obciążać kręgosłupa, wiem wiem... Teraz same kaleki się rodzą na tym świecie :3.

Zażywane suplementy: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17114
pomagamy tylko osobom w 100% zdolnych do ćwiczeń

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 23860 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147326
"Przeciwskaznania medyczne: No tu objawia się lekko moje kalectwo :D. Wada wrodzona krąg motyli bla bla bla... nie mogę zwisać, ani super obciążać kręgosłupa, wiem wiem... Teraz same kaleki się rodzą na tym świecie :3. "

dokładnie j/w zgłoś sie do fizjoterapeuty by pomógł ci wybrać trening i po prowadził cię .

zamykam .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

szerokie barki oraz większy triceps

Następny temat

Interwały po treningu

Fruzelina