Witam. Zakupiłem białko 900 g w cenie 39 zł, smak czekolada. Chciałbym abyście wyrazili opinie na jego temat, ponieważ pierwszy raz je biorę. Dodam, że smak ma dobry, słodkawy oraz rozpuszcza się świetny, żadnych grud... Według mnie jest wart swojej ceny :) Mam tylko mały problem. Do białka była dołożona miarka, tylko nie mam pojęcia ile ona ma gram. Na miarce są kreski 5, 10, 20, 30 tylko wydaje mi się że taka jedna miarka nie ma 30 g, może to chodzi o ml... Może ktoś się orientuje ile ta miarka ma gram ? Z góry dziekuję i pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz
