SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nowe polskie odżywki!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Coolbart z działu Szatnia.
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Powstała nowa seria polskich odżywek ACTIVITA.Narazie mają tylko 72% serwatkę w cenie 26zł za 330g,72% mieszaną (serwatka + pszenne białko) w cenie 24zł za 330g,gainer za jakies 16zł za 500g i carbo 18zł za 500g.Mają tez wieksze opakowania tj. 1000g itd. ale z tego co wiem to dopiero weszli na rynek i niedługo bedzie wiecej produktów.Byli na MP i można było degudtować te nowe rzeczy.Moja opinia bardzo dobre!Olimp ma konkurencje zwłaszcza ze z jakoscia u olimpa to raczej kiepsko.Wszystkich zainteresowanych zapraszam moge przesłac ulotke reklamowa.
Pozdrawiam.
"...niech masa będzie z Wami.."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Sory,nie wiedzialem (nie mialem czasu czytac regulaminu) ze nie mozna umieszczac maili a nie moglem znalezc programu który by pomniejszyl ta ulotke wiec zrobilem skrzynke itd...

Viatamina moze masz racje ale z drugiej strony to chyba nie sadzisz ze firma która istnieje od 15 lat i posiada ten certyfikat to robi jakies dziadostwo no nie.Zreszta czas pokaze i mysle ze potwierdzi sie moja opinia.
Dzieki Scorup!!!

"...niech masa będzie z Wami..."
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3239
to ja bym prosil o ulotke
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 43039
Wrzuć coś więcej o tej firmie. Pierwszy raz słyszę.
Co to takie małe opakowania?

Olimp już jest trochę na rynku także nie straszna mu taka konkurencja.
Odnośnie jakości Olimp'a to chyba stare wieści z czasów nieopłacalnego glutarolu. Teraz gdy jego oferta jest tak szeroka-począwszy od nareszcie czystej glutaminy, kreatyn creapure czy serwatek oraz certyfikatów(pozostaje nam wierzyć i próbować na sobie) Olimp nie wydaje się być firmą, u której z jakością "kiepsko".
Również wśród forumowiczów nie słychać słów dezaprobaty.



Danone
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10905
Ja bym też prosił o ulotkę!!!!!

Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.

...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49855
poprosze

finderx
@
sfd.
pl



Pozdro - Tomek - aktualn, ogólnorozw, hobby, strong
تحية , كل شخص

"Aktualności" - Dział ten nazywam od 19.2.03 pustynią SFD

pozdrowienia dla Gokusona - moda aktualności na wygnaniu

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 592 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13036
tez poprosze

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...z jakoscia u olimpa to raczej kiepsko...)

<-- bigger ,bierz go


------------------------
Supnet
http://www.suplementy.net
<- tutaj zrobisz udane zakupy
------------------------
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie cierpliwosci .! Musze zeskanowac ta ulotke i wrzuce ja na sfd OK?A co do olimpa to nie zmienie zdania.A ta firam ACTIVITA ma certyfikat ISO 9001 wiec to o czyms swiadczy.A olimp nie ma.To nie jest nowa firma tylko ma juz 15 lat ale teraz dopiero zaczela produkowac odzywki.Opakowania beda wieksze.Jak juz pisalem dopiero sie rozkrecaja wiec tylko czekac na nowosci.Wszystkie bede podawal na sfd.
Pozdrawiam.
"...niech masa bedzie z Wami..."
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3239
skoro firma ma juz 15 lat a dopiero zaczela robic odzywki, to czym sie wczesniej zajmowala ??
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Widziałem tę firmę na Mistrzostwach Polski. Wspólnik podszedł do ich stoiska gdzie były gainery i carbo i pyta sprzedawcę "a macie proteinę?"
a on mówi "nie, ale mamy białko"
To prawdziwa historia.
A co do firmy to pożyjemy, zobaczymy w każdym razie po nowym roku zrobił się spory ruch w interesie

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598


Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sie stało z cyberpakerem!!

Następny temat

jak zamawiać z usa

electro
Polecane artykuły