Panowie. wracam do cwiczen po 5-cio miesiecznej przerwie, doswiadczenie i umiejetnosci na siłowni powyżej amatorki ale do średniego to mi jeszcze brakuje. Ja: men 29 lat, 80 kg, 179 cm, chce: nabrac jeszcze kilka kg zanim zaczne rzezbic-powiedzmy skoczyc do 85kg max, szybki metabolizm chociaz i tak juz zwolnił, ktore partie mięśni do ćwiczeń-raczej ogół, nie mam z tym problemu.
A pytanie jest takie jak w temacie: czy ma sens brać naraz kreatyne, L-arginine, L-lysine, booster testosteron i myometh???
Plus dieta wysokobiałkowa ofkoz. Dlaczego tak grubo? Bo wg moich planów nadchodza najlepsze moje miesiące do ćwiczeń, zwykle jestem bardzo zajętym osobnikiem.
Więc ma sens wszystko naraz?
Piszcie zanim bede sikał na czerwono, zwracał na biało i świecił w nocy na zielono hehehe.
A pytanie jest takie jak w temacie: czy ma sens brać naraz kreatyne, L-arginine, L-lysine, booster testosteron i myometh???
Plus dieta wysokobiałkowa ofkoz. Dlaczego tak grubo? Bo wg moich planów nadchodza najlepsze moje miesiące do ćwiczeń, zwykle jestem bardzo zajętym osobnikiem.
Więc ma sens wszystko naraz?
Piszcie zanim bede sikał na czerwono, zwracał na biało i świecił w nocy na zielono hehehe.
Krzysztof Piekarz