SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy można brać białko razem z kreatyną?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10749 Napisanych postów 46144 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
czy będą widoczne skutki w nabieraniu wagi jeżeli będziemy brali w jednym czasie białko i kreatynę . bo niektórzy twierdzą że kreatyna ścina białko które zażywamy i nie ma skutków w tyciu .. takze mam dylemat czy brać w osobnym czasie najpierw np . białko a jak skończe kuracje białkiem to dopiero zacząć z kreatyną . bo tak mi radzili ..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1446
W jednym cyklu mozesz jak najbardziej łączyc kreatyne z białkiem. Staraj sie tylko nie przyjmowac ich w jednej porcji, min 30 min odstepu.Chociaz róznie to mowią. Ale w cyklu jak najbardziej razem. pzdr

"Maso. przybywaj!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10749 Napisanych postów 46144 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz brać razem .
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie

Następny temat