Dla niektórzy jest to kompromitacja. Między innymi dla kibiców którzy myślą, że sportowcy nie wspomagają się nawet kawą.
Nie ukrywam, że za małolata jak zaczynałem trenować też był to dla mnie szok ile osób się wspomaga.
Czy ktoś jeszcze wierzy, że sportowcy są czyści ?
Nie bądźmy naiwni. Biorą juz małolaty startujące na lokalnych zawodach o puchar "pierdzichowa" nawet w "szlachetnym" Kyoku.
A ktos ma wierzyć , że zawodowy sportowiec daję konkurencji fory bo nie bierze?
Niektórzy albo z głupoty, albo maja pecha i daja się złapać.
Sam jestem ciekaw czy są jescze jakieś dyscypliny wolne od dopingu.
Zmieniony przez - elkos w dniu 2011-02-16 10:07:39
Nie ukrywam, że za małolata jak zaczynałem trenować też był to dla mnie szok ile osób się wspomaga.
Czy ktoś jeszcze wierzy, że sportowcy są czyści ?
Nie bądźmy naiwni. Biorą juz małolaty startujące na lokalnych zawodach o puchar "pierdzichowa" nawet w "szlachetnym" Kyoku.
A ktos ma wierzyć , że zawodowy sportowiec daję konkurencji fory bo nie bierze?
Niektórzy albo z głupoty, albo maja pecha i daja się złapać.
Sam jestem ciekaw czy są jescze jakieś dyscypliny wolne od dopingu.
Zmieniony przez - elkos w dniu 2011-02-16 10:07:39

