SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zegan vs Snarski - Gala w kopalni w Wieliczce!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2052

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 19441 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 94708
Już 7 Listopada Kopalnia Soli "Wieliczka" gościć będzie pięściarzy. Organizatorem gali jest Fundacja Dariusza Michalczewskiego "Równe Szanse", Babilon Promotion, DarMar Promotion Sp. z o.o.

Gala pod szyldem Underground Boxing Show będzie pierwszym tego typu wydarzeniem. Pomysłowość organizatorów przeszła oczekiwania wielu kibiców, a tego typu wydarzenie nie miało nigdy wcześniej miejsca.

Oprócz wspaniałej oprawy kibice zobaczą walkę na którą czekali od dawno. Po wielu miesiącach zapowiedzi dziś już wiemy, że na ring powróci były mistrz świata WBF Maciej Zegan. Pięściarz, który swego czasu był wielką nadzieją polskiego boksu w wadze lekkiej powraca. Konflikt z Andrzejem Wasilewskim i kontrakt z Donem Kingiem nie wyszedł Maćkowi na dobre. Wielkie pieniądze i sławę jaką obiecał mu King okazały się jedną wielką mistyfikacją, a ich współpraca zachwiała karierą naszego lekkiego. Zegan podobnie jak Tomasz Adamek nie będzie współpracy od Kingiem dobrze wspominał. Uwolnienie się jednak z kontraktu z tym promotorem zaowocowało powrotem na ring, którego będziemy świadkami.

Naprzeciw byłego mistrza świata stanie doświadczony Dariusz Snarski, który mimo wieku twierdzi, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Walka z Zeganem ma być odpowiedzią na pytanie, który z dwóch naszych lekkich jest najlepszy w Polsce w tej kategorii wagowej. Snarski zapowiada wojnę w ringu, ale Zegan stawia na szalę swoją karierę i zapewnia, że w razie porażki kibice więcej Maćka Zegana na ringu już nie zobaczą. Dla obu pięściarzy walka będzie ważnym krokiem w ich karierze. Dla doświadczonego "Snary" to jeszcze jeden krok w kierunku walki o tytuł mistrza świata federacji WBF, natomiast dla Zegana to walka o honor i karierę. Stawką pojedynku będzie także tytuł Baltic Boxing Union.

Federacja BBU rozgłos w naszm kraju zyskała dzięki wyzwaniu jakie Marcinowi Najmanowi rzucił Jupo Hapoja, który jest mistrzem BBU w wadze ciężkiej.

Po za "Wielką Wojną Pod Ziemią" jaką będzie walka Snarski vs Zegan kibice zobaczą w ringu Wojciecha Bartnika, Krzysztofa Cieślaka i Krzysztofa Głowackiego. Publiczności zgromadzonej w Kopalni "Wieliczka" zaprezentują się także zawodnicy polskiej kadry narodowej.

Podczas gali odbędzie się także wręczenie stypendiów ufundowanych przez Fundację Darka Michalczewskiego "Równe Szanse" dla wybranych sportowców. Zaproszenie na galę przyjęli znani mistrzowie sportu, m.in. Zbigniew Pietrzykowski, Leszek Drogosz, Jerzy Kulej, Krzysztof Kosedowski, Paweł Skrzecz, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Tomasz Adamek, Grzegorz Proksa, Robert Korzeniowski, Mariusz Czerkawski oraz gwiazdy estrady i srebrnego ekranu- Daniel Olbrychski, Olaf Lubaszenko, Michał Milowicz, Cezary Pazura, Maciej Zakościelny. Bilety już wkrótce do nabycia na www.ebilet.pl

źródło: http://www.boks.sport24.pl/news/show/72199/zawodowy__polski/gala_boksu_w_kopalni/

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34768
fotorelacja:
Wojciech Bartnik - Pavel Polakovic
http://sportall.pl/?i=2172
Maciej Zegan - Dariusz Snarski
http://sportall.pl/?i=2173

videorelacja:
Maciej Zegan - Dariusz Snarski
http://sportall.pl/?i=2181

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-11-08 23:58:47

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice do MT

Następny temat

JUDO G porada

Fitmeal