SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poruszajac plecy?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2864
witam!potrzebuje rady odnośnie poruszenia swoich pleców,szerokości,motyli, wykonuje ćwiczenia na plecy takie jak wioskowanie sztanga w opadzie,3 rodzaje ćw. Na wyciągach,górny przodem i tyłem oraz dolny tzn. Wąskie plecy oraz martwy ciąg,do tego dorzucam 2x w tygodniu drażek szeroki chwyt 6 serii na maxa nadchwyt i podchwyt za głowa i przed,moje plecy mimo tego nie satysfakcjonują mnie,chciałbym lepszych efektów,dietę w miarę jest,pzdr

"Dum Spiro Spero"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Rozpisz to jakos czytelniej, podaj tygodniowy rozklad partii oraz rozpisz po kolei wszystkie cwiczenia jakie wykonujesz na plecy, podaj liczbe serii, powiedz w jakim celu i w ktory dzien tygodnia podciagasz sie na drazku drugi raz, napisz cos wiecej o sobie, wypelnij ankiete.
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2010-12-18 13:58:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wznowienie treningu

Następny temat

alternatywne drogi treningu

WHEY premium