SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poradzcie cos tylko sie nie czepiajcie-sogi beda

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
KS.
1.idac dalej tym tropem mozemy podobnie jak propa podawac tren acetate i superke?
2.jesli cwiczymy wieczorem wbijamy rano?

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Miczelx. Cieszę się że dażysz zaufaniem moje teorie :)

Jakkolwiek wyznaje mimo wszystko zasadę, że z dopingiem jest jak z przerzucaniem gnoju. Jakby się nie robiło, i tak będzie dobrze.
Jedyna różnica polega na tym, że umiejętnie brany koks, będzie albo efektywniej wykorzystywany, albo efektywniej działający.
Czyli jak widać, nawet nie stosując się do specjalnych rygorów lub kanonów brania, efekt i tak będzie. Wystarczy więcej przyebać.

Różne teorie słyszałem brania, jedne logiczne, inne zupełnie odjechane. Jednak wszystkie praktykowane i wszystkie dały nawet dobry skutek.

Nawet znajomy czarodziej brał metkę tak, jak bierze się somkę. Czyli przez 5 dni w tyg z 2dniową przerwą. Zaskoczyło mnie to. Ale aby było zabawnie. Działało :)
Inny zrobił sobie exclusiv kuracje, omke z propem. Połączenie bardzo górnolotne :) No i jednak efekt też był dość dobry jak na takie kiepskie połączenie.
Tak wiec należy pamiętać, że ta grupa leków działa cały czas w tym samym kierunku. Tak więc bez względu co się bierze, z czym się bierze i jak się bierze - zadziała na pewno - pytanie tylko jak bardzo będzie to skuteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
ElEmElZ - Tak!, właśnie tak!

Może zabawnie to zabrzmi. Ale sami wiecie że jak czasem za blisko stoi się tablicy, to nic nie widać wyraźnie :) Odejście od niej dopiero pozwoili w świerzy sposób spojrzeć na sprawę.

Cały tek koks w tylu odniamach, to tak na porawdę jeden wielki kubeł Stuffu, który w całości ma jeden i ten sam cel.

- Prolo, Superka, Winko Depot, Tren Acetate, Silabolin -
- ma się tak do siebie mniej więcej jak: -
- Cypio, Deca, Boldzio, Undestor, Omka, Susta... -

Tak więc na dobrą sprawę w dopingu jest mimo tych wszystkich szczegółowych instrukcji dużo elastyczności.
Można teoretycznie połączyć wszystko ze wszystkim i nie będzie źle.

Tak więc mój drogi Elemelku, zazwyczaj najlepiej brać shota z takim wyprzedzeniem, aby jego szczyt działania przypadał na trening. Choć w przypadku gdy dawka jest dość stała, staje się to obojętne.

Ja bym tu może naciskał bardziej na odczucia własne. Ja np lubie w tym samym dniu treningu walić shota, bez względu na to co to jest. Ale to znów spowodowane jest tym, iż w tym systemie mam najlepsze samopoczucie, i uciekam od efektu "zamólenia" np po strzale z teścia.

Tak więc jest to także sprawa indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
...ok, dzieki za odpowiedz...przemysle to, choc przyznam ze przydalyby sie jeszcze opinie innych osob. Najzwyczajniej zastanawia mnie przede wszystkim fakt, ze na innych forach - niewazne czy polskich, czy tez zagranicznych - wszyscy mowia o uzywaniu koksu w okreslonych dawkach i z okreslona czestotliwoscia...ty piszesz o czyms dla nas nowym (mniejsze dawki, zroznicowane podawanie)wprawdzie szybko awansowales w hierarchii forum i mysle ze byly ku temu jakies przeslanki, ale mimo wszystko pozostaje nieufnosc i niedowierzanie...dlatego chcialbym wiedziec skad biora sie u ciebie te wszystkie teorie?

Zmieniony przez - EleMelZ w dniu 2005-03-26 19:07:00

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1092
Najlepsze koksy na siłe które nie powodują wielkich przyrostów masy
Oxandrolon https://www.sfd.pl/temat192251/
Windstrol
Primabolan
Haloestin

Kompletnie Zj**ałem =( ;-(
Przedemną jeszcze całe miechy nauki o dopingu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
ElemelZ, rozumiem Cię.
Wszystko co mówię, piszę i myślę, to lata treningu, doświadczeń, mikrobadań, przekazów ustnych, znajomość paru zawodowców, i co najważniejsze - Rozsądek !!!

Z układaniem planów koksowych jest różnie. Każdy musi wybadać co na niego działa opytmalnie = najlepiej.
Początkujący powinni robić lekko, ale często. Zaawansowani konkretnie i długo. Każdy musi myśleć za siebie, niestety. Nikomu nie dam przepisu na bycie kulturystą, bo takiego przepisu po prostu nie ma.

Wspólnym mianownikiem dla wszystkich jest jednak kwestia dawek!
Matka Natura jest przekorna. Typowa Polka :)

Leci samolotem Niemiec, Rusek i Polak.
Awaria, trzeba odciążyć samolot. Rozkaz do Niemca: Niemiec Skacz!
- Niemiec skoczył, lecą dalej.
Znów Awaria, trzeba odciążyć samolot. Rozkaz do Ruska: Rusek Skacz!
- Rusek skoczył, lecą dalej.
Ponowna Awaria, trzeba odciążyć samolot. Rozkaz do Polaka: Polak Skacz!
- Polak: "Nie skoczę!"
Ponowny rozkaz: Polak Skacz!
- Polak "Nie skoczę!!!"
Anulowanie rozkazu: Polak, nie skacz!
- Polak skoczył :)

Acha, co jak co, ale prosze was, nie sugerujcie się rozpiskami z forum USA !!! Jak ostatnio przeczytałem jak goście się podniecali że na kuracji na HGH + test 800mg tyg + eq 600mg tyg = nabrali 15kg, to myślałem że się przekręce :) NA takiej ilości soku to sam zrobił bym 2x więcej i bez somki :)
Takie ******ły tam piszą i to często, że strach czytać a co dopiero stosować. Ich rozpiski czytuje się jak literature fantastyczną!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
K.S. jestes naprawde mądry pozdrawiam heh wiecej takich postów

kania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
"znajomość paru zawodowców" - rozumiem że z zagranicy? bo w polsce nie ma zawadowcow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
a mariusz ?

kania

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hepatil. Essentiale

Następny temat

????????????clen???????????

WHEY premium