SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomozcie !!chcialabym w koncu schudnac!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
o maryjo a to nie za duzo...przeciez ja na dobra sprawe teraz niewiele wiecej spozywam..ilez ja bede musiala sie napiscic na silownie zeby spalic chociaz 1/10 czesc tego wszystkiego<beczy>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
widze ze masz braki w podstawach z zakresu diety i treningu, wiec prosze uzupelnij bo ja sie do przedszkola wracal nie bede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
z przykroscia musze stwierdzic ze teraz wlasnie to zauwazylam siedze biedna i sie mecze z ta dieta..ale uda mi sie..to kwestia godzinki..no moze dwoch...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
oki juz wszytsko mam oczywiscie nie obeszlo sie bez dziwnych rzeczy ale po kolei
*sniadanie: dwie polowki grahamki z lyzeczka masla i chudym bialym serem z pomidorem(lub lyzeczka dzemu)
*2 sniadanie: twarozek ze szcvzypiorkiem i rzodkiewka
*obiad salatka z piersi kurczaka kapusty pekinskiej lyzeczka oliwy z oliwek zielona papryka ogorek rzodkiewka
*podwieczorek(przed silownia)salatka-puszka tunczyka w wodzie kapusta pekinkska brokuly jajko wymieszane z lyzeczka jogurtu
kolacja (po treningu)serek wiejski + jakies 2 czy trzy mandarynki(dla zroznicowania)...moze byc czy dalej zle????ps proporcje wyszly troszke wieksze niz z obliczen glownie w bialku i ww w tluszczach wyszlo duzo mniej ale kalorycznosc spadla do 1500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
wszytsko z odstepach max 3 godzin...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
i kolejne pytanko:czy do calej tej diety(o ile jest znosna)nalezaloby dodac jakas suplementacje.jesli tak to co konkretnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
i znowu; podam konkretne proporcje bialko(mialo byc 120)jest 157 ww (150)198 tluszcze (6o) jest 21..kcal (1618)jest 1541
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
zle diete opieraj o szablon mieso wolwoe chude,cielencina,drob,sery chude,jaja + warzywa + zdrowe tluszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
no przeciez to wszytsko tutaj jest:drob ryby twarog oliwa z oliwek...a innego miesa niz kurczak i swinka nie jadam....takie dostalam nauki od yupi girl ze w kazdym p[osilku ma byc porzadna porcja bialka wiec jest bw kazdym jest twarog jak nie twarog to kurczak jak nie kurczak to tunczyk...warzywa tez sa w kazdym posilku i to swpora porcja warzym zero ziemniakow makaronow ryzu kasz i innych takich zapychaczy..wiec gdzie jest blad ja juz teraz poporsze bardzo o konkrety....albo najlepiej gdybys mogl sam jakos popraw mi diete co mam w jakim posilku dolozyc ???prosze....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozkład tłuszczy

Następny temat

Problem.

WHEY premium