SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomozcie !!chcialabym w koncu schudnac!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
no dobrze niby ta dietka jest logiczna ale jak rozwiazac ten problem: moglabym w ten sposob sie odzywiac gdybym nie pracowala ale niestety przez wiekosz dnia tzn od 9 do 18 jestem w pracy jak mam tam jesc takie posilki ktorych przygotowanie wymaga ciaglego dostepu do kuchni???przeciez nie moge tego wszystkiego zabierac ze soba rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
mhmmm, chciec to moc

ja zabieralam po 3 posilki ze soba do skzoly czy na zajecia, pudelka sa rozwiazaniem, lub shakei

jak pracujesz? masz mozliwosc jesc w pracy?

Zreszta jeszcze raz, dieta musi byc, pozniej tzreba bedzie pomyslec jak ja zrealizowac

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
kario jako dodatek??powaznie??ale jak skupie sie tylko na treninngu silowym to bede miala tylko silne miesnie ktorych i tak nie bedzie widac pod tluszczem..a mam pytanko kiedys chcodzilam na silownie codziennnie po 2-2,5 h moj trening wygladal tak-1h kardio(rowerrek bieznia i rower stacjon.po 10 min.i tak dwie serie )potem, trenig silowy raz gorne miesnie raz dolne raz gorne raz dolne itp..ale schudlam przez ten czas tylko 2 kilogramy dlaczego tak mamoo skoro ciagle sie ruszalam??nie pychalam sie tez za bardzo jadlam zdrowo pilam duzo wody..gdzie byl blad???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
dobra ja poczytam te linki tylko mzoe juz jutro..zebym miala wiecej czasu no i w poniedzialek ide wykupuje karnet na silownie najlepiej open))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
a tak konkretniej ..co zle zrobilam!!!za duzo cwiczen??czy zla dieta??no nie wiem ..o konkrety poprosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
ale jak skupie sie tylko na treninngu silowym to bede miala tylko silne miesnie ktorych i tak nie bedzie widac pod tluszczem...

pytanie co ci ma spalac ten tluszcz jak nie miesnie? i gdyby ci sie tak szybko miesnie wyrabialy, to by sami piekni kulturysci chodzili

a mam pytanko kiedys chcodzilam na silownie codziennnie po 2-2,5 h moj trening wygladal tak-1h kardio(rowerrek bieznia i rower stacjon.po 10 min.i tak dwie serie )potem, trenig silowy raz gorne miesnie raz dolne raz gorne raz dolne itp..

cudownie, codziennie po 2-2,5h, min pzretrenowanie gotowe, poztaym kto ci powiedzial, gdzie przeczytalas, ze aero przed silownia? Katabolizm miesni gotowy, skad wzielas trening silowy? Robilas go z intruktorem?

ale schudlam przez ten czas tylko 2 kilogramy dlaczego tak mamoo skoro ciagle sie ruszalam??nie pychalam sie tez za bardzo jadlam zdrowo pilam duzo wody..gdzie byl blad???

od wody sie nie chudnie, dieta to podstawa, szczerze dziwie sie ze malo, bo musialas pieknie miecha spalic i wody tracic (zalezy od diety)

NIC DOBREGO!!!!

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
i nie siedzimy tu 24/24 wiec nie bedziesz dostawala odpowiedzi od razu;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
domyslam sie ze nie siedzicie:)..te znaki zapytania to..po ptrostu chcialam cos sprawdzic..nie do konca orientuje sie jeszcze w opcjach tej stronki..tak cwiczenia silowe robilam takie jak mi pokazala pani instruktor...woda??no wiem ze sie nie chudnie ale co chwila jakis dietetyk sie wypowiada ze nalezy wipijac 2 litry wody dziennie na silowni tez przeczyalama ze po treningu powinno sie wypijac od 0,0 do litra wody w tym napoje energeetyczne aby uzupelnic elektrolity..czy jakos tak...a moje miesnie owszem ladnie sie rzezbily rozmiar ubran faktycznie byl troche mniejszy ale nadal pokrywalo to wszuytsko sporo tluszczu...czyli np.jesli bede robila same kardio np. w pon.srode i pot a trening silowy we wtorek i czwartek to bedzie dobrze czy moze na odwrot..przepraszam ze doputuje sie az tak bardzo ale sami widzicie ze zrobilam duzo bledow i nie chce ich znow popelnic...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozkład tłuszczy

Następny temat

Problem.

WHEY premium