SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy bo juz nie moge.........!!!! wiele ciekawych pytan:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
aaa sory zpomniałem ze robisz aeroby po siłowym
za duzo postow :]
w takim razie od razu po siłowym bcaa a po aerobach białko
w dzien nietreningowy
nie musisz-szkoda bcaa
w nietreningowy białko na noc i j/w - tam gdzie masz braki w diece np. mozesz z rana do mleka i płatkow troche dosypac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)heja bylem dzis w sklepie i pytalem o to wpc ale koles mi doradzal izolat?? tak sobie pomyslalem ze izolat to czyte bialeczko wiec dlaczego polecasz mi te wpc?? co w wpc takiego extra ze wszyscy zachwalaja to???
2) a co sadzisz o wpc hi tec-a w takije srebnej torebce 2,5 kg?? podobno jest sprawdzone i dobre.. kolesie na silce mowili ze lepsze od treca bo sprawdzone i pewne......... co ty o tym sadzisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
//1)heja bylem dzis w sklepie i pytalem o to wpc ale koles mi doradzal izolat??//
no oczywiście że Ci doradził bo izolat jest droższy

//tak sobie pomyslalem ze izolat to czyte bialeczko wiec dlaczego polecasz mi te wpc??//
jezli przygotowujesz sie do zawodow i/lub masz % tł w grnicach 5% i chcesz sie dalej rzebic () to wtedy izolat byłby wskazany
ale nie na tym poziomie...
róznicy nie odczujesz!

//2) a co sadzisz o wpc hi tec-a w takije srebnej torebce 2,5 kg?? podobno jest sprawdzone i dobre.. kolesie na silce mowili ze lepsze od treca bo sprawdzone i pewne......... co ty o tym sadzisz??//
bardzo dobre białko, tak samo jak treca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki quart wielkie dzieki chłopie naprawde mi pomagasz!!!!
Wiec zapodam sobie te wpc z HI-tec-a rano po przebudzeniu i wieczorem tylko czy ma to byc bezposrednio przed snem czy tez jakis czas przed snem.......???
No i oczywiscie po bezposrednio po treningu... tylko po tym bialku ile czekac az zjem posilek??????
nie zapominaj ze probuje robic mase saplajac tłuszcz:)
dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)Tak sie jeszcze zastanawiam jakie bcaa zapodac?? masz jakies ulubione dobrze dzaialajace???
2)napisz ile go brac przed aerobami??? slyszalem ze 1 gr bcaa na 1 kg masy ciala....zgadzasz sie z tym???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Bezpośrednio przed snem, chyba ze nie bedziesz mogł przez to zasnąc (niektorzy nie mogą) to troche wcześniej
---------
Po białku czekaj z 20min i pozniej posiłek
---------
Co do bcaa tak - ale w Twoim wypadku bierz połowe z tego przed treningiem siłowym (30min przed) i drugą połowe od razu po nim (przed aerobami) jak juz pisałem.
Bcaa treca lub olimpu

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-04-08 23:49:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)A czy ten zestaw supli a mianowicie therma, bcaa, wpc jest dobry i wystarczajacy??? czy moze dorzucilbyc cos do tego jeszcze???
2)I czy djeta 3b 4w i 1 t bedzie odpowiednia???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
mniej ww -3gr pozniej mozesz zmniejszyc jeszcze do 2, ale do tego jeszcze daleko
terma zrobi swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)a zestaw supli jest odpowiedni??? czy cos dodac??
2)czy te bcaa moge brac razem z therma 30 min przed poczatkiem treningu?? czy rozdzielic to jakos???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
nic nie dodawaj
tak bcca mozesz razem z thermą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

V12

Następny temat

CLA

WHEY premium