SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w rozpisce cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2174

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

104

Wzrost

182

Obwód ramienia

46

Obwód klatki

116

Staż na siłowni

10 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77
witam , mam prosbe czy jest ktos w stanie dobrze mi rozpisaw rytm c cykl przy uzyciu takich srodkow jak : tes.enhanate, test.propinate, primabolan , oxonadrolone, winstrol, chcialem jedynie wspomniec ze mam dostep du roznych firm czekam na wasza pomoc co kto sugeruje jednak prosze o wypowiedz tych ktorzy sie znaja nie potrzebuje glupich komentarzy ..... cykl chcialbym rozpisac na 10-12 tygodni prosze tez o dobra rozpiske z odblokiem mialem kiedys dosc duzy problem sluchania kolego I niestety trwalo to kiedys dosc dlugo zanim doszedlem do siebie :)

doswiadczenie : 10 lat treningu , mialem juz pare cykli za soba ostatnio jednakd dostalem powaznego urazu wiezadla barkowego I chce znowu wskoczyc na rytm treningu, dziekuje za rospizke pozdrwawiam

moje wymiary to: 103kg, 182cm, biceps:46, klatka 116cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Dalej podtrzymuję to, co napisałem wcześniej. Najpierw zredukuj to co Ci przybyło po kontuzji (sam tak napisałeś) na małej dawce testa, a potem od razu wejdź na jakiś fajny masowy cykl, np: npp i test.

1-10 npp 150 mg e3d
1-10 test enan/cyp/mix 200/250 mg e3d

Oba środki 1-10 gdyż myślę, że potem może jakiś mostek u Ciebie wpadnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Pełna ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77
napisz mi co potrzeujesz dokladnie postaram podac maire mozliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77
32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77
wiek:32
wzrost:182cm
biceps:46
klatka:116
udo:74
tali:98:
staz na sliowni:10 lat
trening 5 dni w tygodniu
tendencje do tycia nigdy nie mialem problemow z robieniem masy nie zawsze tej miesniowe ;), musze poprostu uwaz co jem
cel cyklu: sila, zrobienie czystej masy miesniowej przy utracie nawet paru kilo, zalalem sie troche tak jak mowilem bylem bo duzej kontuzji zerwanie wizadla barkowo-obojczykowego ktore zerwalem na zawodach w grappling wtedy moja wga wyjsciowa byla 92 kg
stan zdrowia: zadnych problemow zrowowtych nie jestem w trakcie ani ni mam zadnych ploblemow zdrowotnych
- nie mam problemu z lysnieniem ani z dodatkowym owlosieniem
wyniki silowe: klata:170kg
przysiad przyznaje sie nigdy nie bralem na ostatnie poworzenia szanuje swoje kolana : do seri po 6powtorzen 160kg
martwy ciag : do seri po 10poworzen 140 kg

dieta: przykladowe sniadanie : platki owsiane z jogurtem, lub serek wijski do tego banan,
obiad: piers z kurczaka , 100g ryzu slatka
2 godziny pozniej baton bialkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77
kolacja : 2-3 kromki chleba zytnioego, ser bialy z zodkiewka , pomidor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77
tak jak mowilem nie jestem gosciem typu kulturysty ani naprawde nie notuje tego co jem I ile gramow jednak chcialbym zeby mi to ktos fajnie rozpisal cykl z uzyciem tych srodkow lub doradzil co mozna inngo
cel cyklu:uzylenie, ustrata wagi 4-5kg I zastapienie jej solidna masa miesniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77
ostatni moj cykl byl to ponad rok temu : tes. enhanate, deca 250mg, promabolan ( z sheringa naprwde polecam nylem bardzo zadolwolony z uzylenia) jednak podobno slyszalem ze jest on teraz bardzo ceizko dostepny I cena strasznie wzrosla gdyz w turcji wzrosl podatek jakis , I cena primabolanu strasznie podskoczyla !!!!! byl to cykl na 10-12 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77
czy ktos jest w stanie wyslac mi linka do ankity jeszcze raz ja wypelnie od poczatku jestem nowy na tym forum wtedy moze wyda sie wszystko bardziej czytelne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
skopiuj to co wkleilem,wypelnij i wklej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziennik pakjera - Warjattt

Następny temat

pierwszy (teść,deka,winstrol)

WHEY premium