SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomieszanie z poplątaniem : )

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 590

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

w linku

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

-

Możliwosci finansowe

spore
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
Witam, jak już kilka pisałem trenuje SW (Aikido, Karate Kyokushin) oraz trenuje na siłowni. Cały czas przeglądam forum szukając pomocnych mi informacji ale niestety im dalej w lat tym więcej wątpliwości.

Nie mam na razie konkretnej diety bo nie potrafię określić jaka jest mi potrzebna, na razie wyrzuciłem z diety słodycze i tłuste produkty. Wprowadziłem jako posiłek w szkole kurczaka z ryżem.

Przy treningach stosuje aktualnie Monohydrat (wcześniej jabłczan) Izolat białka serwetkowego i bcaa.

PN, PT - treningi Aikido
WT,CZW - Treningi Kyokushin
PON,ŚR,PT,SOB - siłownia (sobota nogi)

W tym artykule są zdj. mojej sylwetki. https://www.sfd.pl/Masa_czy_rzeźba._Help_me_:D-t888232.html

Moje pytania są następujące:
1) Da się robić jednocześnie wytrzymałość, kondycję i siłę do SW oraz beztłuszczową masę mięśniową ?

2) Jaką dietę polecalibyście przy tego typu treningach alby uwydatnić (powiększyć) mięśnie ale nie nabrać już więcej tłuszczu.

3) Powinienem dorzucić coś do suplementacji ?

4) Siłownia (na razie nie odczułem) może zmniejszyć moją elastyczność, szybkość i wytrzymałość ?

5) Czy przy tylu treningach możliwa jest redukcja ? - i jak wpłynie na organizm ?

6) Czy robienia "masy" - nie sprawi spadku kondycji wytrzymałości i gibkości ?

7) Podsumujcie co zrobić aby osiągnąć najlepsze wyniki wizualne zyskując przy tym na walorach potrzebnych do SW (wytrzymałość, kondycja, gibkość, siła ciosu) - dodam że staruje na zawodach w kyokushin.

Z góry dziękuje i oczekuje pomocnych informacji
Bobikson.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
1. Tak, ale masy dużo nie zrobisz robiąc trening pod wytrzymałość, będziesz palił tluszcz.
2. Zbilansowaną na redukcję
3. Kwestia indywidualna, np. beta alanina, bcaa, witaminy, zma
4. Przy odpowiednich treningach, rozciąganiu się po treningu, nie.
5.Jest, zależy od diety, odpoczynku, treningów. Raczej pozytywnie.
6. Im większa masa, tym niższa wytrzymałość ale nie przesadzajmy.
7.Ja polecam trening cross fit, 2x w tygodniu/1x do tego to co lubisz, czyli SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
Czyli sugerujesz redukowanie, napisałeś dieta: "Zbilansowaną na redukcję", możesz podesłać mi jakiś link lub opisać jej założenia obliczanie i tworzenie ? Do tego nie do końca rozumiem ostatni punkt 1x to co lubię czyli SW - ale sw mam i tak 4x w tyg. : )

Zmieniony przez - Bobikson w dniu 2012-10-07 16:58:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały czy ciągły

Następny temat

Jaki reduktro kupic ??

WHEY premium