SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomóżcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
to mi wychodzi jak tam podobnie

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
jak na tym kalkulatorze

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Aha - no to wklepuj produkty do kalkulatora, obetnij na początek 300 kcal i lecisz

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
kurde najgorzej jest z tą kolacją i co w szkole jeść najlepiej bo tam to okej dam rade a w szkole to lipa weź doradź coś :D przydał by sie w to miejsce gdze mam lekjce gainer ale wiesz :D nie będe pił w szkole gainera .. :D

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Nie ma wstydu żadnego -> możesz brać pojemniki do szkoły i olej wszystkich co się będą śmiali... To są kretyni i zazdrośnicy... A jak nie chcesz pojemników to kanapka z piersią kurczaka zrobioną przez siebie i warzywa do tego.. Raczej bez masła. Czemu kolacja też kiepsko? nie lubisz twarogu?

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
lubię i to bardzo i właśnei po treningu jem z jajami i kanapkami takimi i tam dużo bialka jest wtedy i węgli tłuszczy :P kurde bo robie sobie takie ciastka, z płatków owsianych jaj miodu tylko te płatki miele tak na drobno i potem wiesz do piekarnika i tak wychodzą dobre, i co myślisz o tym do szkoly można brac tez chyba na uzupełnienie tylko oczywiscie tez jakąś kanapkę

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Możesz takie ciastka tylko raczej miód wywal, daj kakao i słodzik
Kanapki - to tak jak pisałem - najlepiej nie codziennie, ale w sumie jak w jednym posiłku będą z dobrym chlebem to ujdzie
Po treningu raczej bezpośrednio nie stosowałbym twarogu bo to kazeina -> czyli białko wolnowchłanialne, a po treningu potrzebujemy tego, które trochę szybciej się wchłania.

Wrzuć to co jesz do kalkulatora, daj wypiskę z tego i zobaczymy

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
dawałem to raz to mi wychodziło bialka za mało o 30g węgli w sam raz i tłuszczy ok. Ej ale co myślisz gainera/białak nie opłaca sie kupować bo np własnie rano bym powiedzmy zjadł te płatki owsaine potem w drodze do szkoły czy tam na jakiejs przerwie wypił po trenigu też lub przed ?

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Odżywka ma Ci uzupełniać jedynie dietę, a nie zastępować jakieś posiłki... Możesz sobie wkomponować to jeśli będzie dla Ciebie wygodnie, nie ma problemu, ale ciężko mi doradzić jeśli nie widzę zrzutu diety
Wklej, ja już jutro zobaczę i C i coś tam skrobnę bo idę teraz jeszcze po żarcie

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
ok to jutro napisz wieczorem ci na priv albo sobote maklymalnie i zoabczysz dzięki z góry trzymaj się

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja ostatnich kg

Następny temat

Dobrze robię czy źle ?

WHEY premium