SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podzielic proszek hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
ja dzisiaj wbijam podskornie 5000jm w brzuch bo nie chce mi sie bawic w dzielenie w tam tym tyg wbilem tak samo i bylo ok jadra juz po jedny takim szocie wrocily do normy

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 296 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14973
jaka igla wbijasz podskornie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
robie tak biere w palce skore wbijam pod katem 45 stopni tak zeby tylko pod skore igla weszla (zreszta mam zapas tluszczu maly na brzuchu wiec miesnie nawet bym nie zachaczyl) a igla 0,6 to chyba jest 25-30mm nie wiem dokladniei nie chcialbym cie oklamac z ta dlugoscia

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
robie tak biore w palce skore wbijam pod katem 45 stopni tak zeby tylko pod skore igla weszla (zreszta mam zapas tluszczu maly na brzuchu wiec miesnie nawet bym nie zachaczyl) a igla 0,6 to chyba jest 25-30mm nie wiem dokladniei nie chcialbym cie oklamac z ta dlugoscia


Kurde wyslala mi sie dwa razy wypowiedz to wyzej mozecie skasowac z gory dzieka

Zmieniony przez - Koksownia w dniu 2007-12-29 14:45:24

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 296 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14973
ok dzieki. (chodzilo mi w sumie o srednice)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
igła do podskórnego to ta która jest przy insulinówce Lepiej rozrabiac w roztowrze soli 0,9 % Nacl ,wtedy nie szczypie tak jak mówi Body
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Koksownia nie masz racji.Dawki 500/1000i.u ED podskórnie,wchłaniają się równie szybko.Nie trzeba dziurawić mięśni i ryzykować kolejnych zrostów.Po rozpoczęciu kuracji hcg,jego działanie czuję w ciągu pierwszych trzech dni.
EDIT:Różnica w szybkości działania,polega na tym czy istotnie podałeś podskórnie czy w tkankę tłuszczową

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-12-29 17:53:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 296 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14973
a wogule to ja niewiem skad sie wzielo to podskornie. przeciez na ulotce pisze: "uzyskany roztwor sluzy wylacznie do podawania domiesniowego i powinien byc natychmiast zuzyty w calosci. leku po rozpuszczeniu nie wolno przechowywac" i wszystko na ten temat
czyli w dalszym ciagu czekam na kogos kto ma jakis pomysl z praktyki jak podzielic sam proszek?

Zmieniony przez - arielek w dniu 2007-12-29 18:18:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Nie ma sensu dzielic proszku ,spokojnie można trzymac w lodówce rozrobione,te 10 dni czyli 500ju wbijane ED.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przydała by się pomoc!!

Następny temat

STERYDY!

WHEY premium