SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG Gonasi HP 5000jm - jak podzielić tą substancję bez rozrobienia?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Witajcie,
mam pewien problem.

Mam HCG Gonasi HP 5000i.u
Ci co widzieli lub widzieli i używali wiedzą, że w jednej ampie, a właściwie flakonie jest proszek przypominający watę.

Co mam zrobić w takiej sytuacji, gdy chcę tylko połowę tego prochu wziąć jednak nie rozrabiać go wcześniej...

Jak go wyciągnąć z tamtąd? Mam jakoś rozwalić flakon z góry – tzn spróbować otworzyć czy jak to zrobić?

Opcja z rozrobieniem wszystkiego w środku cyklu odpada, bo za dużo by czasu minęło zanim bym przybił drugą połowę hcg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
md to mozesz sobie podetrzec dvpe jak sie papier skonczy... zreszta dawki hcg sa scisle powiazane ze srodkami jakie sie bralo, ich dawkami czy dlugoscia cyka... sry - cykla jak dlugi cykl to sie wbija hcg jeszcze w czasie jego trwania. U mnie artrofia sie cofnela i ciesze sie ze znajomy bb wlasnie tak mnie pokierowal... bo po co bic kilka tysiecy jednostek na raz przy / po enanie solo? nie wspominajac o tym, ze niektorzy wrzucaja do rozpisek odbloku hcg po propie solo 8 tyg...

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Nie podzielisz go w warunkach domowych bez ryzyka zainfekowania.Musisz rozrobic całość, wbic tyle ile potrzeba a reszte wyrzucić.Nie jest tak drogie abys ryzykował.Na przyszłość kupuj Gonasi 2000j, a trzymać HCG mozesz ok 30 dni w lodówce.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
nie może do tego prochu dostać się powietrze
jak amp będzie otwarta to na drugi dzień będzie już pusta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
chciałem podzielić na pół i połowę wrzucić do jednej strzykawki i drugą polowę do drugiej

mówisz flex że jakbym tak zrobił mimo zamknięcia strzykawek to by 'wyparowało'?
wiem że znasz się na tym bardzo dobrze, ale wydaje mi się że tak by się stało gdyby cały czas ampa była otwarta

może gdybym po prostu w niedługim czasie podzielił to na dwie części i wrzucił do strzykawek od 'dupy strony', później je zamknąl, to było by ok?

Zmieniony przez - UcantCme w dniu 2012-01-09 23:42:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niby czemu calej ampy nie zuzyjesz ???w trakcie cyklu chcesz bic czy jak >?? wbij 2x w tyg po 2500iu przez 2 tyg i bedzie ok, nei wiem do czego ci tylko 2500iuu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
niby temu, że chciałem w trakcie cyklu przybić 2500jednostek, a po cyklu drugie 2500 jednostek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jednorazowo podczas cyklu 2500iu ??? za malo, wbij conajmniej 2500iu 2x w tyg przez 2 tyg wtedy bedize ok, do odb loku 2500 tez za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
odzywa18 - nie ogarniasz o co mi chodzi

pozatym to nie jest temat o ilości tylko jak wyciagnac ten proch z flakonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jest do wyciagania proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
jakoś muszę - proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
jak już musisz to może jakąż większą igłą da się to skruszyć ale z tego co pamiętam to cholerstwo twarde jest

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok

Następny temat

Gospodarka hormonalna

WHEY premium