SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podzielic proszek hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
BodyLine chodzilo mi o to ze jezeli wbijesz podskornie 5000jm to bedzie sie wolniej wchlaniac niz gdybym wbil 5000jm w miesien.

P.S. Moj przyjaciel E0r zgadza sie ze mna w zupelnosci i E-lite chyba tez mi kiedys tak pisal na gadu wiec nie wiem czy wierzyc specjalista dzialu doping czy dietetykowi

Body z tego co wiem to staz w dopingu masz maly wiec moze nie umiesz robic szotow ze ci sie zrosty robia - za duzo wiercisz igla Zrosty owszem robia sie ale nie po kilku ukuciach...

Zmieniony przez - Koksownia w dniu 2007-12-29 19:08:48

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wszystko na temat.Brak Ci własnych argumentów,więc próbujesz się wspinać po głowach znanych na forum.Dla mnie jest to żenujące,podobnie jak Twój cykl.
EDIT:Znam jednego i drugiego
Poza tym świetnie robisz waląc 5000i.u na raz.W końcu po co powielać recesywne geny...


Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-12-29 19:20:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
Glupio ci Body co?? Bo mam racje!! Co do mojego cyklu mi sie podoba!! Moja masa i sila tez!! A wiedze mam jaka mam ale mam w przeciwienstwie do Ciebie. Nie powiem ze nie masz duzej wiedzy na temat diety, odzywek i treningu bo masz napewno wieksza niz ja.


Co do tych znanych osob z forum to tylko sie zapytalem czy masz racje i pewna osoba napisala ze piszesz brednie. I nie zaslaniam sie tylko sie poradzilem bo z tego co ja wiedzialem to jest tak jak pisalem wyzej czyt. 500jm podskornie wchloni sie wolniej niz 500jm domiesniowo!!!


P.S. Nie umiesz sie pogodzic z tym ze ktos o nizszym stopniu na forum od ciebie mial racje...

Zmieniony przez - Koksownia w dniu 2007-12-29 19:29:39

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Głupio to by mi było,gdybym wyglądał jak Ty robiąc takie cykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Koksownia a "komórki Leydiga" ,słyszałeś taki zwrot? Dlatego sie nie wali naraz 5000 ju .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
Twoj staz w dopingu Ci na to nie pozwala
Przyznalbys mi racje bo i tak mam racje. Co do wbijania 5000jm/week w jednym szocie podskornie to nic mi nie jest!!


Znam takich ludzi ktorzy wysoko siedza na tym forum i tez tak praktowali jesli chodzi o hcg jak ja i moge sie zalozyc ze gdybym taka osoba napisala tak jak ja to bys siedzial cicho jak mysz koscielna pod miotla

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
A ja znam dośc poważną osobe nie tylko z forum i ona twierdzi ze lepiej wbijac podskórnie mniej a cześciej ,zresztą zobacz jaki HCG ma okres półtrwania skoro walisz raz na week.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie będę podpierał się nazwiskami.Informację na temat HCG uzyskałem od v-ce mistrza Europy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
DJ Smalec czas dzialania hcg podany domiesniowo przy jednej injekcji to okres 5dni wiec jesli wbijemy podskornie bd dluzej sie uwalniac i po trochu wiec czas sie wydluzy


P.S. okresu trwania hcg 5dni to okres kiedy juz jest w krwioobiegu a okres przez jaki uwalnia sie do krwiobiegu to inna bajka i nia sie zajmujemy...

Zmieniony przez - Koksownia w dniu 2007-12-29 20:16:16

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Bilem juz Hcg domiesniowo
wiec niedlugo wyprobuje sposob podskorny
Na logike powinno dluzej wchlaniac sie bite w brzuch
idac dalej tym tropem osoba posiadajaca
mniejszy bf odczuje je szybciej
wiec nie ma co porownywac 2 innych organizmow
chociaz to tylko moje przemyslenia
bo w tym sporcie czesto praktyka wyklucza logike
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przydała by się pomoc!!

Następny temat

STERYDY!

WHEY premium