SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podskoki z piłką

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
hej!
Przyszedl juz najwyższy czas abyśmy urozmaicili nasz terning ćwiczeniami siłowo-koordynacyjnymi. Oto jedno z nich, które angażuje takie partie, jak mięśnie nóg - czworogłowe, dwugłowe i łydki; mięśnie ramion - bicepsy, mięśnie przedramion. Dzieki niemu wyrabia się także koordynację ruchową. Wykonujemy je w następujący sposób: stajemy w lekkim rozkroku, piłkę umieszczamy pomiędzy stopami iściskamy ją. Następnie wykonujemy wysoki podskok, z jednoczesnym energicznym ugięciem nóg, które umożliwi wyrzucenie piłki. Staramy się ją złapać. Im cięższa piłka tym lepiej. Jeśli niemasz miłki lekarskiej, trenuj z piłką do koszykówki. Wykonaj kilka serii aż do zmęczenia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Może jakiś film instruktażowy?? cokolwiek?
Może wiem jak to wykonać ale nie opisałeś poszczególnych faz ruchu oraz małe szczegółów co do prawidłowej postawy oraz techniki wykonania ćwiczenia.

Możesz zaprezentować chociaż zdjęcia by ogarnąć wo w jakiś sposób- osobiście nie bardzo polegam tylko na tekście- bez zobaczenia tego w praktyce ciężko będzie cokolwiek zrozumieć.Jestem wzrokowcem

Pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 3 partie na treningu e2d

Następny temat

ćwiczenia izolowane

WHEY premium